Skocz do zawartości
Forum

Bycie laską w ciele mężczyzny


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mikołaj Kopernik

Mi śmierdzą stopy i śpię po klatkach schodowych 

Nie widze na jedno oko , mam porażoną prawą rękę i reumatyzmy . Jak idę to się przewracam lub wykręcaja mi się nogi . Mam klapnięte plecy . I co mam powiedzieć ?

Odnośnik do komentarza

Bez seksu dałabym radę, nie mam parcia ? Adoracji już raczej nie mam, nie ten wiek, nie to towarzystwo ?  i tez mi nie zależy. Pieniędzy aż tyle nie mam i nigdy nie miałam, a więc mając ich mniej byłoby mi co prawda smutno.... lecz nie rozczulałabym się bo raz z górki raz pod górkę, rzecz nabyta i do grobu z kasą nie pójdę ?  

Poza tym... to nie ma nic wspólnego z tytułem ? Mężczyzna tez może mieć seks, adoracje i pieniądze.... zależy jaki mężczyzna i jak się w życiu ustawi ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość KrzysztofKolumb
8 godzin temu, Gość incel napisał:

co byście zrobiły, gdybyście sie dowiedziały, że nigdy nie dostaniecie tego co macie na codzień...

Jak najszybciej pogodziłbym się z tą strata, by nie tracić reszty czasu i przestrzeni życia na rozgoryczenie.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość incel napisał:

co byście zrobiły, gdybyście sie dowiedziały, że nigdy nie dostaniecie tego co macie na codzień  i jest dla was normalne, seks, adoracje pieniądze i inne komforty i tak będzie każdej godziny, każdego dnia i każdego roku

To można mieć, trzeba tylko na to zapracować. Kiedyś tego nie miałam, ale przy odpowiednim zaangażowaniu, pracy nad sobą teraz to wszystko mam.

I chociaż wprawdzie komfort emocjonalny nie jest na tym poziomie co bym chciała jednak pozostałe aspekty skutecznie to rekompensują. Także w moim przypadku sprawdza się powiedzenie: móc to chcieć. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...