Skocz do zawartości
Forum

Długotrwałe zawroty głowy


Gość Jowita

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mój problem polega na ciągłych zawrotach głowy. Zaczęło się to około 4 miesiące temu i trwa do dziś. Jestem kobietą i mam 22 lata. Byłam u lekarza zlecił badania krwi wszystko w normie oprócz obniżonego trochę żelaza, ale lekarz powiedział że od tego raczej to nie jest. Wysłał mnie do kardiologa gdyż za szybko serce Mi biło, kardiolog wykonał ekg i wszystko wyszło w porządku i wspomniał że mam kontrolować ciśnienie gdyz czasem skacze do 140/80 lub troszkę mniej. Zawroty mam niezależnie od ciśnienia, czasem jest tak że cały dzień nie mam aa dopiero pojawia się wieczorem, ostatnio całe dwa dni miałam spokój i znowu Nawrot. Mam wadę wzroku ale mała bo - 0,50 i okulary noszę gdy czytam książkę bądź długo oglądam telewizję. Do jakiego lekarza mogę się wybrać? Jaki może być powód tych zawrotów? Jak sobie pomoc? Dziękuję za odpowiedzi 

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nerwica? Nie spodziewalam się gdyż nie mam bardzo stresującego życia. Mam prawie trzyletniego synka i czasami się zdenerwuje, ale nie jest tak źle. Pisząc właśnie ten komentarz, leżę w łóżku i trochę Mi się w głowie kołysze. Zastosuje się do Pani/Pana sugesti dotyczącej leków ziołowych i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale bardzo dziękuję za odpowiedź 

Odnośnik do komentarza

No dobrze poproszę lekarza o skierowanie do laryngologa, bo ogólnie to zaczęło się od tego że jak czytałam książkę na telefonie nagle zatkało Mi się lewe ucho i strasznie zakręciło w głowie, ucho za chwilę się odetkało aa zawroty zostały. Przy np bujaniu nogą zawroty się nasila albo jak szybko przekręcę oczami 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...