Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość k...3

Witam. Proszę o poradę ekspertów. Boję się panicznie, że mogłam zajść w ciążę. Do zbliżenia doszło 4 6,11,12,13 grudnia i wcześniej. Miałam dni plodne. Ja byłam naga on miał bokserki. Dotykał mnie nimi od tyłu, od przodu, no ruchy tak tak podczas stosunku, tak jakby wkładał bo czułam i miał je mokre od preejkulatu bądź spermy(zrobiły się mu w trakcie mokre i nadal wkładał). 19 grudnia dostałam niby jakąś bardzo skąpa miesiączkę a zawsze mam mega obfitą i bolesna. Robiłam testy ciążowe i wyszły negatywne. 13 stycznia-wszystkie poszłam do przychodni na test ciążowy z krwi i wyszło mi <1.10mlU/ml lecz robiłam to 5 dni przed moja kolejna miesiączka-powinnam ja mieć 18 stycznia i nie dostałam, miałam tylko jakieś upławy rozowe a wieczorem lekki śluz z krwią. Dodam, że w sylwestra jakoś sttacznie kłuły, bolały jajniki, że płakałam z bolu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laura

nie sądzę, żebyś była w ciąży. Zabezpieczaj się w razie czego, ja obserwuje swój cykl dzięki afrodyta smart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...