Skocz do zawartości
Forum

chodaki


marcinz

Rekomendowane odpowiedzi

Nosiłem takie kiedys na msze , bo babcia mi kazała ... Ubierała mnie tez w stary sweter i kremowe sztywne spodnie , które drapały w tyłek . Wychodzenie gdziekolwiek razem z nią było prawdziwym koszmarem . Szczypała mnie ,wyzywała lub kopała po nogach . W kościele musze siedzieć zawsze obok niej . Cały sztywny i wystraszony . Kiedys nie pozwoliła mi iść nawet do toalety . A wracając do tematu butów to strasznie mi one śmierdziały 

Odnośnik do komentarza
Gość Jeff the killer
2 minuty temu, marcinz napisał:

liczylem na powazne odpowiedzi ale dzieki 

Zgadnij ile mam lat i jak długo musze się męczyć z babcia , która mnie bije . Każe mi chodzić na każda msze a i mnie do tego zmusza . Często mnie szczypie lub szarpie za ręce . Kiedys ksiądz patrzał się co ona robi 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam chodaki. Ja akurat lubiłam w nich chodzić. Są wygodne. Takie klapki medyczne. Ale jest też inna gama obuwia medycznego jeśli bierzesz pod uwagę coś poza tym. Odwiedz sklep medyczny i się zorientuj. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, laurette napisał:

Ja polecam chodaki. Ja akurat lubiłam w nich chodzić. Są wygodne. Takie klapki medyczne. Ale jest też inna gama obuwia medycznego jeśli bierzesz pod uwagę coś poza tym. Odwiedz sklep medyczny i się zorientuj. 

chcialem chodaki tylko zastanawiam sie jak bedzie z ta sztywna podeszwą

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...