Skocz do zawartości
Forum

Kryzys w małżenstwie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

chciałabym podzielić się problemem, z ktorym muszę sobie radzić sama.

Jestem 12 w związku i 1,5 roku po slubie (mamy 28 lat i 30). Wiem, że młode małżeństwo, ale nie w tym problem. Od dłuższego czasu w Naszej relacji nie dzieje się dobrze. Mąż zdradził mnie w styczniu i wiem, że dużo mojej tutaj winy, zaniedbania. Wybaczyłam mu...  Staralismy się o dziecko niestety kiedy poroniłam świat mi się zawalił, nie powiedziałam o tym mężowi bo nie chciałam dokladac mu problemów ktore ma... Wzięlam wszystko na siebie - oddaliłam się od męza i w międzyczasie poznałam mężczyzne z którym spotkałam się kilka razy, ale nie dopuściłam się zdrady. Powiedziałam mu o tym, aby być szczerą. On teraz uważa ze nie chce być ze mna , ze nie zmieni zdania. Powiedziałam, że żałuje i przepraszam bo wiem ze popełniłam błąd . Z jeden strony mowi ze nie zmieni zdania, a z drugiej strony godzi się aby nie skladac papierow rozowodych i dac Nam czas. Interesuje się jak się czuje . A nawet zgodził się spotkać... a jeszcze tydzien temu był stanowczo na NIE.  Proponowałam terapie, ale niestety nic z tego. Wspomne, ze nigdy taki nie był, zawsze mozna było się z nim dogadac i iść na kompromisy . Wiem, też ze z nikim się teraz nie spotyka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...