Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę do Państwa z pytaniem, sytuacja jest dla mnie bardzo stresująca a artykuły w internecie nie pomagają. 29 listopada (15 dnia cyklu) odbyłam z partnerem stosunek zabezpieczony prezerwatywą, teoretycznie z moich wyliczeń wynika że były to dni płodne o czym wcześniej nie wiedzialalm, po prostu tego nie sprawdzialalm. Owulacja według kalendarzyka miała wypadać 1 grudnia czyli we wtorek, jednak w obawie przed nieplanowana ciążą zażyłam tabletke escapelle 15 godzin po stosunku. Podczas stosunku nie doszło do wytrysku. 5 dni po tym incydencie pojawiło się krwawienie. Czytałam ulotkę i wiem że może być to skutek uboczny tabletki, jednak krwawienie nie jest bardzo obfite, nie występują w nim skrzepy i na zmianę ma kolor żywo czerwony i jasno czerwony. Dziś trwa już 4 dzień czy powinnam obawiać się ze to krwawienie implatacyjne i jedna doszło do zapłodnienia. Miałam już do czynienia z tą tabletka kilka cyklu wcześniej jednak wówczas nie wystąpiło krwawienie a miesiaczka pojawiła się w spodziewanym terminie. Wiem że tydzień po stosunku to za mało by wykonać test ciążowy, by jego wynik był wiarygodny jednak barfzo się obawiam proszę o pomoc. Kolejna wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 miesiące, ponieważ 2 grudnia byłam na wizycie kontrolnej podczas której ginekolog dostosowal mi antykoncepcję hormonalna, jednak w tej sytuacji nie wiem kiedy zacząć ja stosować że względu na fakt że nie wiem kiedy zakończy się to krwawienie i rozpocznie miesiaczka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...