Skocz do zawartości
Forum

częste infekcje intymne


Gość kotka

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, jak w temacie - mam często infekcje intymne. Zawsze zgłaszam problem do gin. i przepisuje mi globulki dopochwowe. Partner wtedy też coś bierze. Po wyleczeniu jest spokój ok. miesiąca i od nowa. Mam tak od jakiegoś 1,5 roku, już nie wiem jak sobie z tym poradzić. Diety nie zmieniałam, praca ta sama, męczy mnie to. Co mogę zrobić, jak nie moge znaleźć przyczyny?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto stosować przy takich powtarzających się infekcjach probiotyk ginekologiczny, odsyłam do tego artykułu jak chcesz wiedzieć więcej https://mamabezrecepty.pl/probiotyk-ginekologiczny/ . Profilaktyka ma duże znaczenie, jeśli z jednej infekcji uda się wyjść to trzeba już potem zrobić wszystko by nie pojawiła się kolejna. I ważne, że leczenie powinno obejmować także partnera kobiety. 

Odnośnik do komentarza

Też miałam problem z infekcjami. Globulki czy tabletki niby pomagały ale nie na długo. Dopiero gdy zmieniłam produkty do higieny na te w pełni eko to problem zniknął. Nawet podpaski mam z naturalnej bawełny organicznej, kupuję te od masmi i przyznam, że komfort noszenia jest zdecydowanie lepszy. Podpaski porządnie trzymają się bielizny, są chłonne, cienkie i hipoalergiczne a przy tym wegańskie i w pełni biodegradowalne;)

Odnośnik do komentarza

U mnie często występował ten problem ,i odkąd zaczełam stosować naturalne płyny i produkty  do higieny intymnej skończyły się problemy. Podpaski używam które posiadają najwięcej niezależnych certyfikatów eko ze wszystkich obecnych na rynku firm,Podpaski, wkładki i tampony  mają tylko jeden składnik – są wykonane w całości z najzdrowszej na świecie certyfikowanej bawełny organicznej bielonej wodą utlenioną (tlenem)

 

Odnośnik do komentarza

U mnie zmiana produktów do higieny intymnej radykalnie zmniejszyła infekcje , podrażnienia czy grzybice , i dlatego dużą uwagę przywiązuję co kupuję i stawiam na naturalne produkty najlepsze jak dla mnie podpaski czy tampony okazały się od Masmi jedne z najtańszych  i najlepszych a co do kosmetyków to super są Cosnature polecam spróbować zakochacie się w nich.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, nie od dziś wiadomo, że wszystko co naturalne jest dużo lepsze:) Co do podpasek to również stawiam na masmi, to marka najbardziej mnie do siebie przekonała. Mają odpowiednie certyfikaty, przystępne ceny, spory asortyment no i dostępne są w każdej popularnej stacjonarnej drogerii:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...