Skocz do zawartości
Forum

Jak rozmawiać z partnerem na trudne tematy?


Gość k...9

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mam pewien problem. Jestem w związku od 6 lat i nie umiem rozmawiać z chłopakiem na poważniejsze tematy. Kiedy on chce ze mną mną rozmawiać i zadaje mi pytanie to nie wiem czemu nie mogę wykrztusić żadnego słowa i zaczynam się bardzo stresować. Z pisaniem nie mam żadnego problemu. Napisać mu mogę wszystko a z powiedzeniem tego jest ciężko. Chciałabym móc z nim w końcu normalnie porozmawiać. Wiem ,że go to przybija i nie chcę żeby ten związek się zakończył z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość k...9 napisał:

Kiedy on chce ze mną mną rozmawiać i zadaje mi pytanie to nie wiem czemu nie mogę wykrztusić żadnego słowa i zaczynam się bardzo stresować.

Chyba pisałaś już na forum z tą sprawą?

Czy z innymi też masz trudności tego typu? Czy na luźne tematy rozmawiacie normalnie, a masz blokadę tylko na tematy poważne? Skoro związek trwa aż 6 lat i nigdy nie rozmawialiście na poważne tematy to był chyba związek na odległość, internetowy, bo nie przetrwałby inaczej tyle czasu.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...