Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, zwracam się do Państwa z dwiema kwestiami. Wczoraj między mną a partnerem doszło do zbliżenia, korzystaliśmy z prezerwatywy. Po stosunku partner nie był w łazience i nie obmył ani rąk, ani narządów płciowych, sprawy potoczyły się szybko, bo w punkcie kulminacyjnym dostałan skurczu w łydce i partner spieszył mi z pomocą. Właściwie nie jestem pewna, czy doszło do wytrysku w prezerwatywie właśnie przez nagły incydent ze skurczem. Niemniej przez kolejne około dwie godziny nadal byliśmy blisko, uprawialiśmy petting oraz masaż, podczas którego siedziałam nago na partnerze i miałam zewnętrzny kontakt z jego penisem (w spoczynku). Zastanawia mnie, czy w takiej sytuacji istnieje w ogóle ryzyko zapłodnienia (głównie przez fakt, że doszło do zbliżenia, zdjęcia prezerwatywy, brak wizyty w łazience i dalsze pieszczoty). Nie zastanawiałabym się nad tym gdyby nie fakt, że akurat przypadały moje dni płodne (według kalendarza około 2 dni przed owulacją). Zastanawiam się nad zastosowaniem antykoncepcji awaryjnej, ale wydaje mi się to nie dość zasadne, stąd prośba o potwierdzenie, czy warto zużywać - jakby nie patrzeć trudno dostępną - tabletkę. Oprócz tego podczas penetracji palcami w stanie bardzo silnego podniecenia doświadczyłam odrętwienia rąk, nie mogłam wyprostować palców, czułam także odrętwienie w okolicach ust. Wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Dodam, że nie miałam orgazmu, generalnie mam raczej trudności z jego osiągnięciem (poza masturbacją), zazwyczaj jestem po prostu bardzo blisko. Ciekawi mnie, skąd ten paraliż i czy jest to reakcja na silne bodźce czy oznaka jakichś niedoborów. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...