Skocz do zawartości
Forum

Od jakiegoś czasu nie okazuje mi zainteresowania


Gość Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w zwiazku od kilku miesiecy na początku wszystko wydawało się okej i ogólnie bylo cudownie ,jednak od jakiegoś czasu mam co do tego pewne wątpliwości i dręczy mnie myśli czy mojemu partnerowi na mnie zależy. Jesli brać pod uwagę całokształt to okazuje mi milosc to znaczy daje całusy, przytula ,nasze życie łóżkowe też układa się dobrze jednak poświęca mi bardzo mało uwagi w ostatnim czasie - na wiadomości odpisuje jednym słowem ,,ok" albo czasem wogole nie odpisuje a wyświetla , nie mówi mi żadnych komplementów chociaż robia to np. jego koledzy , i tutaj jest kolejny powód moich wątpliwości czyli nie jest kompletnie zazdrosny nawet jeśli dobrze wie że ktoś mnie podrywa. Rozmawiałam z nim na ten temat i powiedział ze nie widzi powodu aby byc zazdrosnym poniewaz wie ze go nie zdradze , ma zaufanie i uważam ze to dobrze ale z drugiej strony troche brakuje mi tego poczucia bycia waznym dla kogoś.  Nie wiem juz sama co robić bo te wątpliwości nachodza mnie coraz czesciej, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...