Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatni "normalny" okres miałam 01.09. i trwał on 4 dni. Zawsze przy okresie mam bóle brzucha, piersi, biegunkę. Później byłam na jednodniowym wyjeździe, miałam wesele bliskiej osoby, zmieniłam pracę, co spowodowało u mnie mieszankę różnych emocji (w tym stres). Lekarz zdiagnozował u mnie nerwobóle i przez jakiś czas brałam sirdalud i diclovit. Okres spóźniał mi się 3 tygodnie - zrobiłam 2 testy ciążowe, wyszły negatywne (do wytrysku nie doszło ani w pochwie, ani poza nią). Wkrótce pojawiło się kłucie w jajnikach, a następnie brązowe plamienie (trwało 2 dni). Później w końcu krwawienie, które było skąpsze niż okres, w dodatku nic mnie nie bolało jak przy okresie. Trwało 5 dni, czyli mniej więcej tyle ile moje normalne miesiączki. Po okresie wciąż miewam delikatne bóle jajników raz na kilka dni - dodam, że niestety, stres nadal mi towarzyszy ma to związek z pracą. Poza tym, fizycznie czuję się dobrze, wysypiam się, nie odczuwam zmęczenia, ani innych dolegliwości. DOdam jeszcze, że jakieś 3 lata temu okres również spóźnił mi się 3 tygodnie, a później było już normalnie. Co może być powodem mojego obecnego stanu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...