Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Stosuję tabletki antykoncepcyjne od ponad miesiąca, jednak nie zawsze o stałej porze (jeden blister brałam o 7 rano, czasem o 16, drugi zaczęłam o 16 a teraz od dwóch dni biorę regularnie o 18, czasami parę minut później). Dodatkowo stosujemy z partnerem prezerwatywę - niestety wczoraj nam pękła (nie wiemy w którym momencie, bo nawet nie słyszeliśmy tego, a partner chwilę przed wytryskiem sprawdzał i nie było żadnej dziury, zorientowaliśmy się, że prezerwatywa ma dużą dziurę dopiero po wyciągnięciu) po chwili udało mi się troszkę "wyprzeć" spermy, a niecałe 3h po stosunku zażyłam tabletkę escapelle (niestety od tygodnia zażywałam antybiotyk zinnat na przeziębienie, dodatkowo sudafed, deflegmin i ulgix, co mogło osłabić działanie pigułki, wczoraj wieczorem leki już odstawiłam). Okres powinnam dostać za tydzień, w dniach zażywania tabletek placebo. W związku z tym dręczy mnie pytanie, jakie mam szansę na ciąże w moim przypadku? Oczywiście w dniu planowanej miesiączki wykonam test ciążowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...