Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam nieregularne cykle miesiączkowe, staramy się z mężem o dziecko , ostatnia miesiączka 29.07, współżycie z mężem odbywało się co drugi dzień z uwagi na to że ciężko ustalić dni płodne, aktualnie mamy 11 września brak miesiączki, odczuwam bolesność piersi od jakiś 2 tygodni i miałam w 37-38 dniu cyklu plamienia rozowe, wykonałam 3 testy w odstępach kilku dni niestety niegatywne, w dniu wczorajszym zrobiłam wynik beta hcg wynosi on 8,33 , wydaje mi się że niestety się nie udało na legendzie mam napisane : kobieta nie będąca w ciąży < 5 > lub =25 wskazane powtórzenia badania , 1-10 tydz ciąży 202-231000 itp.. wizyta u lekarza dopiero za dwa tygodnie , co może oznaczać wynik bety 8,33?

Odnośnik do komentarza

Wynik bety powyżej 5 wskazuje że zapłodnienie się odbyło, lecz wynik jest tak niski że musi pani powtorzyc bete powinna szybko wzrastać w pierwszych dniach ciaży, jeśli tak -znaczy to że ciąża się rozwija jeśli wynik będzie dalej bardzo niski mogło być samoistne poronienie zdaża się bardzo czesto w pierwszych tyg. Ciąży spora część kobiet nawet nie jest tego świadoma. Możliwe także że pani przesunęła się owulacja np 3 dni i wtedy ciaża może być mlodsza nawet o tydzień niż pani wychodzi z obliczeń (ja tak miałam)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...