Skocz do zawartości
Forum

Nie mam znajomych


Gość Kaczucha_88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaczucha_88

Hej

Mieszkam za granica juz 5 lat. Nie mam znajomych, przyjaciol, chlopaka. Nic. Wszelkie proby kontaktu koncza sie " sciana". Polacy albo sie wywyzszaja albo probuja sciagnac Cie do swojego poziomu albo ciagle marudza. Tubylcy po zadaniu kilku podstawowych pytan nie maja ochoty na dalsze kontakty bo i po co? 

Nie mam zadnej, prawdziwej znajomosci. Zadnej. Mam juz dosc;(.

Odnośnik do komentarza

Zawsze tak bylo czy teraz po koronawirusie.

Z obserwacji moich bliskich wynika, ze koronawirus trochę emigracyjne spolecznosci bardziej pozamykal w gronie ich wlasnych nacji. Skoro wczesniej nie miałas  okazji czy mozliwosci zaprzyjaznic sie z Polakami w niedalekiej odleglosci wokol Ciebie, to teraz tym bardziej odbierasz zle samotnosc. A w jakim panstwie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Gość Kaczucha_88
13 minut temu, kikunia55 napisał:

Zawsze tak bylo czy teraz po koronawirusie.

Z obserwacji moich bliskich wynika, ze koronawirus trochę emigracyjne spolecznosci bardziej pozamykal w gronie ich wlasnych nacji. Skoro wczesniej nie miałas  okazji czy mozliwosci zaprzyjaznic sie z Polakami w niedalekiej odleglosci wokol Ciebie, to teraz tym bardziej odbierasz zle samotnosc. A w jakim panstwie mieszkasz?

W Niemczech.

To nie kwestia wirusa. Odkad tu mieszkam to ich nie mam i nie mialam.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaczucha_88
14 godzin temu, Yonka1717 napisał:

A w Polsce ich miałaś?

Tak. Obecnie tylko jak latam do Polski to z kims sie spotykam. Ale do Polski latam 2 razy do roku. Wolalabym moc z kims sie spotkac czesciej niz 2 raz na 12 miesiecy;(.

Odnośnik do komentarza

A jak jest z twoim Niemieckim? Umiesz się swobodnie wypowiadać i kontaktować z innymi ludźmi? Czy raczej jet to podstawowa lub mniej znajomość Niemieckiego? Zawsze możesz wejść w internet i poszukać Polonii Niemieckiej, grupy gdzie Polacy mieszkający, pracujący i żyjący na stałę w Niemczech ze sobą rozmawiają, spotykają się. Może w takiej grupie byś poznała jakiś ludzi. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaczucha_88

Swobodnie. Mam dobra prace. Polacy sa albo zazdrosni albo zawistni albo podkladaja swinie albo ciagle marudza. Ich pierwsze pytania to gdzie pracujesz, ile zarabiasz, masz swoj dom, zalatwisz mi prace...Odechciewa sie po pierwszym kontakcie.

Tubylcy po zadaniu paru pytan koncza znajomosc. Chlopacy mysla ze powinnam ich po nogach calowac ze na mnie zwrocili uwage, bo skoro jestem sama to "wezme wszystko". To tak w skrocie;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...