Skocz do zawartości
Forum

Czy to był okres?


Gość Abc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, czy możliwe jest mieć krwawienie implantacyjne po 22 dniach od stosunku (z zabezpieczeniem prezerwatywa, nie była ona uszkodzona, bez wytrysku, w 3dzień okresu czyli dni niepłodne, cykl trwa u mnie średnio 27dni)? Dostałam tego „ okresu „ normalnie w terminie, pierwszy dzien byl obfity, kolejny już skąpy a potem tylko plamienia brazowe przez 3dni. Mam bardzo duzo ciągłego i silnego stresu w ostatnim czasie, czy to moze byc tym spowodowane? mial ktos podobna sytuacje?Dodam ze kilka dni po tym „okresie” dostałam plamienia okolowulacyjnego, dosłownie dwie plamki. Przy tym jednodniowy ból jajnika, jak zawsze, to chyba wskazuje na owulacje prawda? Martwię sie i proszę o odpowiedz. 

Odnośnik do komentarza

Hejka!

Nie, nie jesteś w ciąży.

I tak, te problemy mogą być od stresu.

Skąpszy okres jak najbardziej może być następstwem silnego i długotrwałego stresu, no i ta pogoda też swoje dokłada - ja jak jestem odwodniona, to też mam słabsze krwawienie, a w stresie to już zwłaszcza.

Nie martw się, jest okej ? Nie masz żadnych niepokojących objawów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.08.2020 o 17:32, PannaNerwica napisał:

Hejka!

Nie, nie jesteś w ciąży.

I tak, te problemy mogą być od stresu.

Skąpszy okres jak najbardziej może być następstwem silnego i długotrwałego stresu, no i ta pogoda też swoje dokłada - ja jak jestem odwodniona, to też mam słabsze krwawienie, a w stresie to już zwłaszcza.

Nie martw się, jest okej ? Nie masz żadnych niepokojących objawów.

Dziękuję za odpowiedź ? Nigdy nie miałam jeszcze takiej sytuacji i dlatego się dodatkowo stresuję. Cały czas też obserwuje śluz i wydaje mi się że w poszczególnych ,,etapach” wyglądał on inaczej ale chyba sobie to wmawiam, przynajmniej mam taka nadzieję..

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Abc napisał:

Dziękuję za odpowiedź ? Nigdy nie miałam jeszcze takiej sytuacji i dlatego się dodatkowo stresuję. Cały czas też obserwuje śluz i wydaje mi się że w poszczególnych ,,etapach” wyglądał on inaczej ale chyba sobie to wmawiam, przynajmniej mam taka nadzieję..

Ja myślę, że to przez stres masz takie wrażenie, że coś jest nie tak jak być powinno. Jak chcesz, to zrób sobie dla uspokojenia nerwów test ciążowy i zapomnij o całej sprawie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...