Skocz do zawartości
Forum

Co jest grane....


Gość Ola80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój facet zakończył związek o tak.... Jak w programie kto kolwiek widział kto kolwiek wie... Bez żadnej wiadomości... Nie odpowiadał na, żadne wiadomości.. 

Lecz na fejsie śledził moje fotki.... Po 5 mies już miał kolejna pannę to oby dwoje mnie śledzili...byl już z tą obecną kobieta dalej śledził.. Aż mu napisałam że to że mnie śledzi oznacza że dalej mnie kocha i nie jest szczery wobec obecnej że trzeba mieć z głową coś aby mnie śledzić... Miałam sen że kupuje dziecięcy wózek z tą kobietą... Za kilka mies przez przypadek dowiedziałam się ze zaciążyła.... W maju wziął ślub.... Teraz męczą mnie dwa sny.. 1-przychodzi z kwiatami i prosi o to abym wybaczyła i wróciła... 2-A CO Z SYNEM... Ona poszła ale odbiorę jej syna i wychowamy go razem... 

Czy mi siada psychika.... Powiem tylko że dwa sny... O innej tematyce się spelnily?

Odnośnik do komentarza

Snow nie powinno odbierac sie doslownie, chiciaz i takie sie zdazaja.

Pogodz sie z tym rozstaniem.

Pozatym wiesz, czesto sny maja charakter kompensacyjny- tj zaspakajaja nasze potrzeby.

Z tej calej sytuacji co urodzilo sie w Tobie? Czy zyjesz tylko wspomnieniami i strata , czy to wyklulo cos w Tobie czym trzeba sie zajac?

Czy inwestowwanie w faceta ktory odchodzi bez slowa jest rozsadne?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego psychika Ci siada? 

Facet porzucił Cię w dość paskudny sposób, szybko związał się z inną kobietą, założył z nią rodzinę, a Ty nadal przezywasz. 

Nie ma żadnego znaczenia, że obserwował Cię, tym bardziej nie mają znaczenia Twoje sny. Ty sama przestań go obserwować i zajmij się własnym życiem, zamiast marzyć o tym, że on porzuci partnerkę, odbierze jej dziecko ? i wróci do Ciebie. 

 

Odnośnik do komentarza

Ludzie ktorzy odchodza.. od nas lub na tamtem swiat. Oni zostaja w nas. W takim sposob ze bycie z nimi cos nam dalo, czesto rozstanie pelne jest niemozliwe, bo nie potrafimy przyjac tego co dostalismy mimo zranien i tego co bylo zle... By pojsc dalej naprzod.

Wiec albo marzymy i snimy nie godzac sue z rzeczywistoscia, albo zaslepia nas zlosc, umozliwiajac przyjecie czegos.

Mysle ze predzej ten sen mowil o takim przyjeciu.

Kiedy nie godzimy sie ze strata, to tak jakby nas wiezilo to co martwe. Bo tego zwiazku juz nie ma..

Odnośnik do komentarza

Nic dziwnego, ze mialas "proroczy sen" a teraz masz następne i oczekujesz, ze będa nie mniej prorocze,

Facet bardzo nieelegancko z Tobą sie rozstal i po jakims czasie zaczal spotykac sie z inną. Poniewaz Ty jakos nie mozesz przebolec, ze on odszedl to pewnie nie raz myslalas czy jak  niespodziewanie odszedl, to moze rownie niespodziwanie wróci. Ale czy wroci, jest z kobieta i moze ona będzie w ciązy (co jak wiadomo parom sie zdarza). Skoro zdarzało sie, ze tak myslalas to i tak Ci sie wysniło. Teraz dalej rozmyslasz o facecie, i za dnia ,i nocą, to niby czemu ma Ci sie nie przysnic, ze przybiega z kwiatami i prosi o jeszcze jedną szansę . Skoro o tym marzysz i to i cos takiego Ci sie Sni. Tylko co zrobic z dzieciakiem. Acha, on moze odebrac swojej partnerce dziecko i będziemy we trójkę zyli długo i szczęsliwie. Marzysz to i snią Ci sie głupoty. Pragniesz tego ogromnie, to dorabiasz teorie, ze w stosunku do niego Twoje sny są prorocze.

Trudno zrozumiec, czemu porzucona kobieta i to tak prfidnie porzucona, po fazie zdziwienia, niedowierzenia, bólu złosci nie umie naprawdę tej złosci wykorzystac na swoje potrzeby. Co to ja jakas ulomna jestem, ze facet moze ze mną tak postąpic. On jest glupi czy slepy- wobec niego okazywalam najlepsze swoje cechy, nieba gotowa byłam mu przychylic a on po prostu sobie zwiał. Zwiał i za jakis czas zakręcil sie za inną. No nie. Tego kwiatu pól swiatu. On jesli jest taki glupi, ze nie umie mnie docenic to trzeba uznac, ze tak własciwie zrobil mi przyslugę. Nie musze juz o nim myslec, bo przeciez to nie kandydat na powaznego partnera. Czyli trzeba uznac, ze bylo miło i przyjemnie i zając sie swoim zyciem. A Twoje życie to teraz Ty, Twoi znajomi i przyjaciele a z czasem moze juz nie taki durnowaty, tylko jakis fajny facet.

Zlosc w tym przypadku to lekarstwo, zdrowe obruszenie sie na to co Cie spotkało.

Nie masz co wieczorami marzyc i rozwijac fantazje, bo ten facet fizycznie na tym swiecie jest i istnieje, ale od czasu jak zwial  ze związku nie jest juz dla Ciebie. Kazde przedluzanie mysli o nim to cofanie się, to blokowanie się. 

 

Fakt, ze oglądał czy ogląda Twoje zdjęcia na FB czy innym komunikatorze naprawdę o niczym nie swiadczy Nie jestes jedyną, ktorej zdjęcia ogląda. Jestes w jego glowie w tle, jako dawna znajoma i jak cos nowego zamieszczasz, to on tte zdjęcia widzi jak i połowy kolegow z pracy czy z podwórka i jeszcze więcej kolezanek z dyskotek czy ze szkoly.

Az dziw, ze dziewczyny nie wlaczają o czasie instynktu samoobrony. Nie docenil mnie, jego strata, ja idę dalej.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Ty sama przestań go obserwować i zajmij się własnym życiem, zamiast marzyć o tym, że on porzuci partnerkę, odbierze jej dziecko ? i wróci do Ciebie. 

Trafione w punkt, mam takie same odczucia ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Cześć, w ogóle to co napisałaś wygląda jak związek przez internet. Nie napisał, ty mu napisałaś, obserwowali cię, ty ich...A teraz jeszcze prorocze sny. A serio, uwazam że psychika daje ci znać że za duzo myślisz o  obecnej żonie exa, o tym że jest w ciązy z nim. I twoja psychika reaguje na to wszystko takimi snami ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...