Skocz do zawartości
Forum

Przeklęte miasto


Gość Zadziornypokrzywdzony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zadziornypokrzywdzony

Moje miasto mnie gnębi, niańczy kompleksy. Z innych tematów wiecie że mam 163 cm wzrostu. Niezadowolenie ze wzrostu to jedno, ale drugie że miasto ciągle posyła mnie na minę. Poszedłem do osiedlowej galerii. Na wejściu minąłem typa któremu sięgałem do ramienia. Miał więc około 190 cm. Szedł za rękę z wyższą ode mnie o pół głowy dziewczyną. Minąłem ich, wyłonił się kolejny koleś. Był niższy od tamtego ale nadal wysoki. Na moje oko powyżej 180. Potem minąłem kolejnego i znowu przewyższał mnie o całe ramię. Znowu trafiłem na kolesia ponad 190. Później minąłem 2 dziewczyny, wyższe o głowę. Więc miały jakieś 170 z hakiem. Potem przeszedł obok mnie koleś wyższy o ponad głowę, musiał mieć ponad 180. Potem znowu koleś o podobnym wzroście 180. Potem jednak załamałem się. Kolesiowi sięgałem do klatki piersiowej. Był bardzo wysoki. Miał przynajmniej 2 metry, a za rękę szedł z dziewczyną niższą ode mnie. 

Czułem się jak śmieć. Jak nic niewarte, nieatrakcyjne gówno. Każdy jeden ode mnie wyższy. Powinienem trafiać na ludzi w różnym wzroście, jednych po 170, innych 175, kolejnych 180. A tu spotykam częściej kolesi po 190 niż takich po 170. Nawet kilku 2 metrowców spotkałem już po raz któryś w tym tygodniu. A ludzi niższych nie widuję. Jeszcze ta niewysoka dziewczyna z tym 2 metrowcem mnie dobiła. Nie mogła wybrać sobie niższego tylko 2 metrowego kolesia?

Wczoraj gdy się wybrałem do  z elektroniką to też po mieście latali sami 180 i więcej, a w sklepie każdy koleś mierzył przynajmniej 180, a kilku 190.

Jak to jest u Was w mieście? Też macie takie sytuacje, że tylu wysokich ludzi mijacie na ulicy?

 

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę,żeby w twoim mieście średnia wzrostu była wyższa ,niż gdzie indziej . To, że mijasz samych dryblasow ,świadczy tylko o wybiorczosci twojej uwagi, bo zwracasz ją  tylko na takie osoby, a innych nie zauważasz, choć też są wokół ciebie.  Twoje zmysły są wyostrzone i skupiają się  tylko na tym jednym temacie. Zawsze jest tak ,że widzimy to czym się aktualnie interesujemy. Twój wzrost jest twoim kompleksem i takie są fakty, ale że  ma, aż tak destrukcyjny wpływ na twoje życie,to już jest przesada. Ja radzę Ci skupić się na tym, na co masz wpływ, a nie na tym ,na co wpływu nie masz. 

Jest dużo przykładów związków wysokich kobiet z niskimi mężczyznami u nas np Jacek Braciak i Agata Buzek, czy już z wyższej półki Roman Polański i Emmanuelle Seigner. Tylko pewne siebie kobiety i pewni siebie mężczyźni ,nie zwracają uwagi na coś tak banalnego jak wzrost ,bo człowiek to znacznie więcej ,niż centymetry. Jeśli nie popracujesz nad własną osobowością i kompleksami to, już zawsze będziesz widział wokół siebie samych koszykarzy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Zadziolny
22 minuty temu, Gość Margo napisał:

Nie sądzę,żeby w twoim mieście średnia wzrostu była wyższa ,niż gdzie indziej . To, że mijasz samych dryblasow ,świadczy tylko o wybiorczosci twojej uwagi, bo zwracasz ją  tylko na takie osoby, a innych nie zauważasz, choć też są wokół ciebie.  Twoje zmysły są wyostrzone i skupiają się  tylko na tym jednym temacie. Zawsze jest tak ,że widzimy to czym się aktualnie interesujemy. Twój wzrost jest twoim kompleksem i takie są fakty, ale że  ma, aż tak destrukcyjny wpływ na twoje życie,to już jest przesada. Ja radzę Ci skupić się na tym, na co masz wpływ, a nie na tym ,na co wpływu nie masz. 

 

 

A właśnie że takich mijam i nie na zasadzie wybiórczym, tylko rzadko widuję niskich mężczyzn a najczęściej wysokich i to częściej kolesia 190 niż 170.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PannaNerwica napisał:

Właśnie czytałam i nie mam pojęcia, co jest grane...

Człowiek obraził większość forumowiczów, w kilku wątkach, ale najbardziej w wątku Piotra gdzie zaczął pisać takie bajki...wcześniej obraził inne forumowiczki a później obraził Agu , mnie. Generalnie teraz dopiero widać że ma jakieś zaburzenia i problemy z agresją słowną i nie tylko, oprócz tego stosuje zastraszanie. Nie jest to normalne.  W wątku Piotra  dawał czadu jako balotelli. Człowiek zupełnie nie przyjmuje tego że ktos może mieć inną opinię. A przecież Forum Psychologia powinno być dla wszystkich. Juz wcześniej manipulował i prowokował. Inne forumowiczki też mu zwracały uwagę aż przedobrzył i najwyraźniej kilka osób go zgłosiło do moderacji i niektóre jego wpisy zostały usunietę ze względu na to że obrażał, oskarżał...No i dzisiaj dał popis kolejny raz. Nie wiem czy moderacja w ogóle tutaj działa czy tylko od święta. Ale taki człowiek powinien być blokowany i usuwany.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, PannaNerwica napisał:

Właśnie czytałam i nie mam pojęcia, co jest grane...

Doczytaj skąd to się wzięło, to zrozumiesz. To ścierwo podszywające się pod Loraine obraża mnie i moich rodziców bo nie potrafi wycofać się z błędnej opinii i brnie w kłamstwa i robienie z siebie gówna. Nie można tego tolerować, musi być jakiś system immunologiczny, a to coś musi poczuć ból, choćby psychiczny ze świadomości, że jest bezwartościowym niczym. Choćby symbolicznie. Błahą sprawę przekształca w coś tak ważnego dla swojej samooceny i nie ma skrupułów robić tego kosztem innych i kosztem pomocy ludziom potrzebującym. Co by jej się stało gdyby przyznała się do błędu?

Obraziłem tylko to ścierwo, a ono kłamie, że niby większość forumowiczów. To coś robi wszystko żeby bronić swoich kłamstw kolejnymi kłamstwami. Niech umrze jak najszybciej na raka z przerzutami na całe ciało. Niech pozna cierpienie, to może choć odrobinę się uszlachetni, chociaż to jak perfumowanie szamba.

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Loraine napisał:

ale najbardziej w wątku Piotra gdzie zaczął pisać takie bajki

Wątek "kocham ją , ale mnie nie pociąga. Zwóciłem uwagę Agu, że nie powinna obrażać Piotra, a ona zareagowała atakiem na mnie i bronieniem kłamstw. Loraine przyszła jako przydupas. Wszystko można zobaczyć, przeczytać. Czarno na białym, ale ono i tak będize powielać kłamstwa.

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza

Autorze wątku, myślę, ze nadmiernie przejmujesz się swoim wzrostem ? jest sporo niskich dziewczyn i naprawdę to nie jest tak, że będąc niskim nie masz szansy mieć dziewczyny. Bzdura! Sama, mając 160, byłam w życiu z 2 chłopakami, z których jeden był lekko niższy ode mnie, a drugi lekko wyższy i powiem Ci tak-to nie ma znaczenia, kiedy nadrabiasz charakterem. I mówię to szczerze, skup się lepiej na tym, żeby być pozytywnym, zabawnym człowiekiem zamiast myśleć maniacko o tym wzroście. Bo jak będziesz taki zmartwiony, pesymistyczny i zakompleksiony to... Wtedy może być faktycznie ciężko ze znalezieniem dziewczyny ? zresztą ostatnio znowu widzialam parę, gdzie dziewczyna wyższa o prawie głowę od swojego faceta. Zakochujemy się w charakterze, wygląd to dodatek. Teraz też jestem z mężczyzną, który z wyglądu nigdy mnie nie pociągał, a swoim charakterem zauroczył mnie na tyle, że... zaczął mnie pociągać i kocham go bardzo ?

Odnośnik do komentarza

Sama mam np. baaardzo mały biust. I co? I nic. Możnaby pomyśleć stereotypowo, ze "deski" nikt nie będzie chciał. Ale powiem Ci, ze na brak zainteresowania nie mogłam narzekać nigdy ? trzeba tylko zaakceptować siebie, bo jak Ty akceptujesz siebie i pokochasz siebie to dopiero wtedy ktoś inny ma chęć pokochać na długo nas ?

Odnośnik do komentarza
Gość Zadziolny

Co za pieprzenie z małym biustem. Nawet jeśli większość facetów chce mieć za co złapać dziewczynę to i tak nie odrzuci dziewczyny z małym biustem. Natomiast w przypadku wzrostu jest inaczej. Większość 90% ponad chce wysokiego a niskiego na starcie odrzuci za wzrost. Dziewczyna aby kogoś znaleźć wystarczy że założy konto na portalu randkowym, albo wyjdzie na imprezę i zaraz będzie stado adoratorów. A niski facet na niego żadna uwagi nie zwróci.

 

I to nie jest tak, że koncentruję się na wzroście dlatego zauważam wyłącznie ludzi wysokich. Gdy idę to rejestruję wszystkich ludzi dookoła. I bardzo rzadko widzę niskich mężczyzn do 170cm wzrostu. Najczęściej mają ponad 180, a dosyć często widuję i takich po 190 cm wzrostu. Dziewczyny też każda jedna prawie wyższa ode mnie o pół głowy. Muszą mieć jakieś 170. Nawet częściej widzę dziewczynę około 180 niż poniżej 160.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Zadziornypokrzywdzony napisał:

ak to jest u Was w mieście? Też macie takie sytuacje, że tylu wysokich ludzi mijacie na ulicy?

Każdy ma jakieś kompleksy, u ciebie to wzrost. Myślę że miasto nie ma nic wspólnego z tym że na ulicy akurat spotykasz wyższych czy niższych od siebie. Tak samo jak są bardzo wysocy ludzie to tak samo są ci niscy. Ja spotykam bardzo czesto ludzi niskich. Nie wiem czy tobie przeszkadzałoby gdybyś miał partnerkę twojego wzrostu lub odrobinę wyższą? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość Zadziolny

Ale tu chodzi o to że mijam na ulicach tylko o wiele wyższych. Ludzie powinni być różni. Jedni po 180, drudzy mniej. A nie że ciągle samych 180 widuję i więcej. Nie dość że jestem bardzo niski to miasto mnie na miny wrzuca.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
14 godzin temu, Mario B. napisał:

Obraziłem tylko to ścierwo, a ono kłamie, że niby większość forumowiczów. To coś robi wszystko żeby bronić swoich kłamstw kolejnymi kłamstwami. Niech umrze jak najszybciej na raka z przerzutami na całe ciało. Niech pozna cierpienie, to może choć odrobinę się uszlachetni, chociaż to jak perfumowanie szamba.

Nie no Balotelli, nie odpłynąłeś za daleko tutaj? Szanuję cię stary, bo łeb masz nie od parady, ale nie może do mnie dotrzeć, że taki człowiek jak ty, na takim poziomie popłynął w takie rynsztokowe wymiany z jakimś trollem.

Serio życzysz mu tego tylko dlatego, że cię jechał w necie?

Przecież to jest internet, w necie wszyscy wszystkich krytykują, obrażają i życzą najgorszego. Zastanawiam się co on ci takiego napisał i gdzie to jest, że aż tak przereagowałeś. 

Rak z przerzutami to jest chyba nieadekwatna kara. 

Możemy go przecież złapać w ciemnej uliczce i spuścić fpjertol.

Ze mną ma kilka osób na pieńku, które mi krwi napsuły i kiedyś tak skończą. 

Odnośnik do komentarza

BJZ, widzisz nie jestem trollem.Ale skoro chcesz mnie łapać w ciemnej alejce to już jest mega odlot ? Nie dość że z ciebie zrobił na Forum Psychologii kretyna i cie obśmiał to cie wciąga w to bagno które sam wytworzył na Forum. Masz rację w tym że to jest internet, ale na tym Forum Psychologii, co już pisałam, nie może być obrażania i stosowania gróźb słownych i fizycznych w stosunku do kogokolwiek. Można się nie zgadzać z kimś ale nie w taki prymitywny i prostacki sposób. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, PannaNerwica napisał:

Chciałabym Ci pomóc Stary, ale nie wiem jak. U mnie to już pisałam - są różni ludzie pod względem wzrostu... 

Może jak Cię tak to miasto blokuje, to się przenieś do większego i tyle. 

To jest zróżnicowanie między ludźmi. Nie mogą być tylko sami wysocy ludzie, muszą być też ci niscy. To jest tak że nie ma wśród ludzi tylko białych, są ludzie o różnym kolorze skóry. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Loraine napisał:

To jest zróżnicowanie między ludźmi. Nie mogą być tylko sami wysocy ludzie, muszą być też ci niscy. To jest tak że nie ma wśród ludzi tylko białych, są ludzie o różnym kolorze skóry. Pzdr.

Pisałam o tej różnorodności w którymś tam wątku Zadziora, ten jest już chyba trzeci, to się nie chcę powtarzać XD Tylko jeszcze raz zaproponowałam Autorowi przeprowadzkę.

No bo jak to miasto, go tak sabotuje, to niech spróbuje w większym/dużym, zwłaszcza że podobno wybrał się na rekonesans do jakiegoś większego miasta i był zadowolony z różnorodności. 

Odnośnik do komentarza
Gość Zadziolny

Pewnie mi nie wierzycie. Za każdym razem gdy wychodzę z domu spotykam kolesi w 90% powyżej 180. Powinno być różnie. Powinienem mijać niskich, wysokich, ludzi różnego wzrostu. Jednak przeważająca większość ma ponad 180. Najbardziej zniechęcające, że kobiety też same wysokie. Powyżej 170 ma 90% mijanych dziewczyn. Więcej jest takich około 180 niż 160.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Nie no Balotelli, nie odpłynąłeś za daleko tutaj? Szanuję cię stary, bo łeb masz nie od parady, ale nie może do mnie dotrzeć, że taki człowiek jak ty, na takim poziomie popłynął w takie rynsztokowe wymiany z jakimś trollem.

Istnieje tylko jedna prawidłowa reakcja na takie osoby: ODCIĄĆ SIĘ OD NIEGO ALBO TROLLA OD GRUPY. Moderator nie działa więc co, miałbym odejść z powodu trolla? Jedyne co boli kogoś takiego to nieuleganie jego prowokacjom i przejęcie jego roli. Troll chciał żebym dalej wchodził z nim w dyskusje, w których nie ma żadnych hamulców. Ja bym się starał udowadniać gdzie leży błąd, a on doskonale wie i bezczelnie pali frana.

3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Serio życzysz mu tego tylko dlatego, że cię jechał w necie?

No coś Ty. Życzę mu tego bo ma do szpiku kości patologiczną osobowość. Tacy ludzie nie powinni się rodzić, świat byłby bez nich lepszy. Odpłacając się jej pięknym za nadobne miałem śmiechawkę z reakcji.

3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Rak z przerzutami to jest chyba nieadekwatna kara. 

Racja. Lepszy byłby rak z przerzutami przez 100 żyć i ciągłe bycie opluwanym i wytykanym przez ludzi. Tacy ludzie praktycznie nie potrafią się uczyć, więc cierpienie tak szybko ich nie uszlachetni.

3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Możemy go przecież złapać w ciemnej uliczce i spuścić fpjertol.

Za co? Musiałbym mieć jakąś osobistą krzywdę. Złym ludziom życzę wszystkiego najgorszego, ale ja nie jestem po to żeby kogoś karać za to jaki jest. Wpjerdol by go niczego nie nauczył. Nie chcę zemsty, brzydzę się zadawaniem cierpienia kiedy sprawa kogoś bezpośrednio nie dotyczy.

3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Ze mną ma kilka osób na pieńku, które mi krwi napsuły i kiedyś tak skończą. 

Myślisz, że czegoś się nauczą? Powinieneś zareagować na bieżąco. Chęć zemsty jest destrukcyjna dla Twojej psychiki.

3 godziny temu, Gość BógJestZły napisał:

Przecież to jest internet, w necie wszyscy wszystkich krytykują, obrażają i życzą najgorszego. Zastanawiam się co on ci takiego napisał i gdzie to jest, że aż tak przereagowałeś. 

 

Widziałeś kiedyś idiotę, który został przyłapany na kradzieży, ochrona pokazuje mu to na monitoringu, a on wypiera się, że to nie on i zarzuca ochroniarzom, że są złodziejami? Ten troll taki jest. Wszystko przekręca, a bezpośrednio łamany na kłamstwach nadal odwraca kota ogonem. Za takie zacietrzewienie i zakłamanie powinna być czapa ustawowo, a na forum najlepsze jest obrażanie i ostracyzm.

Odnośnik do komentarza

Wypowiedzi zawierające pogróżki mogą stanowić tzw. „groźbę karalną”. Do zaistnienia przestępstwa nie jest konieczne abyś była pewna, że groźba zostanie spełniona. Wystarczające jest wystąpienie obawy. Ponadto sprawca nie musi mieć zamiaru spełnienia groźby, wystarczy zamiar wywołania uczucia zagrożenia. Przy ustalaniu, czy doszło do popełnienia przestępstwa badany jest subiektywny odbiór groźby u pokrzywdzonej, tj. to, czy faktycznie wzbudziła ona u niej obawę spełnienia, oraz to, czy obawa była obiektywnie „uzasadniona”, tj. czy inna osoba o podobnych cechach i w analogicznych warunkach mogłaby ją podzielać. Ściganie przestępstwa groźby karalnej następuje na wniosek pokrzywdzonej złożony w jednostce policji lub prokuraturze. Wniosek może zostać złożony zarówno ustnie do protokołu przesłuchania, jak i pisemnie. Wniosek musi w sposób jednoznaczny wyrażać wolę ścigania (nie może ograniczać się do zawiadomienia o przestępstwie). Z chwilą złożenia wniosku postępowanie toczy się z urzędu. Podstawa prawna - art. 190 Kodeksu karnego§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Dowody W przypadku cyberprzemocy ważne jest udokumentowanie ataków. Jeśli wypowiedzi zawierające groźby zostały opublikowane na forach internetowych lub serwisach społecznościowych, w tym celu należy wykonać print-screen (zrzut ekranu). Ważne aby widoczny był cały adres URL strony, gdzie znajdują się agresywne treści.

Przestępstwo zniewagi polega na użyciu słów obelżywych lub sformułowaniu zarzutów obelżywych lub ośmie-szających. Za zniewagę najczęściej uznaje się ubliżanie komuś, np. przy użyciu obelżywego, wulgarnego słownictwa, obraźliwych epitetów. O tym, czy zachowanie miało charakter znieważający, decydują dominujące w społeczeństwie oceny i normy obyczajowe, a nie subiektywne przekonanie. Zniewaga jest przestępstwem formalnym. Oznacza to, że dla jego dokonania nie jest konieczny żaden kon-kretny skutek. W szczególności nie jest wymagane, by adresatka znieważającej wypowiedzi poczuła się do-tknięta lub nawet by znieważająca wiadomość do niej dotarła.Przestępstwo zniewagi występuje w dwóch typach – podstawowym oraz kwalifikowanym, tj. przy użyciu środ-ków masowego przekazu. W przypadku wykorzystania internetu do popełnienia zniewagi możliwe jest wystąpienie obu typów przestęp-stwa. Zakwalifikowanie internetu do kategorii środków masowego przekazu powinno zależeć od tego, czy przekazywana informacja jest dostępna masowo.

Przykładowo, tak dzieje się wtedy, gdy treści zabronione umieszczone zostały na forum serwisu interne-towego lub w witrynie internetowej. W takim wypadku dostępne są dla nieograniczonej liczby podmiotów odwiedzających daną stronę. W przypadku serwisów społecznościowych decydujące znaczenie powinna mieć skala dostępności zniewa-żającego wpisu. Ściganie zniewagi zarówno w typie podstawowym, jak i kwalifikowanym odbywa się z oskarżenia prywatnego, co oznacza, że akt oskarżenia nie jest sporządzany i wnoszony przez policję lub prokuraturę, lecz przez osobę pokrzywdzoną. Znieważenie podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. W przypadku zniewagi dokonanej na pomo-cą środków masowego przekazu sąd może wymierzyć karę pozbawienia wolności do roku.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PannaNerwica napisał:

Pisałam o tej różnorodności w którymś tam wątku Zadziora, ten jest już chyba trzeci, to się nie chcę powtarzać XD Tylko jeszcze raz zaproponowałam Autorowi przeprowadzkę.

No bo jak to miasto, go tak sabotuje, to niech spróbuje w większym/dużym, zwłaszcza że podobno wybrał się na rekonesans do jakiegoś większego miasta i był zadowolony z różnorodności. 

Hej, nie czytałam jego wątku. Tych wszystkich podobnych wątków mnoży się gdzie panowie reagują tak jak reagują na kobiety ? Mieszkam w duzym mieście i jest ogromna różnorodność ludzi z Polski i z zagranicy. Nie widać tego że ktos jest niski czy wysoki czy jeszcze inny, a raczej  po prostu ludzie nie zwracają na jakieś takie różnice uwagi. Więc może taka przeprowadzka do dużego miasta byłaby dobra ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Mario B. napisał:

A gdzie sobie uroiłaś pogróżki? Zacznij brać leki przeciwpsychotyczne bo masz poważny problem z kontaktem z rzeczywistością.

 

O czyli mogę zgłosić cię na policję. Użyłem obelżywych słów więc ty mnie też. Świetne prawo, nie ma co ?

Trzeba być skrajnie ograniczonym trollem żeby wklejać tutaj taki tekst ? Umrzyj na raka.

 

Ja na pewno mogę, więc napisz jeszcze coś ciekawego albo skończ waść i wstydu oszczędź bo to co wyprawiasz na Forum Psychologii to rynsztok, dno i kilometry mułu. Wychowany jesteś przez rodziców właśnie tak i reagujesz na opinie  tak jak napisałeś/piszesz. Jak się nie ma argumentów to sie używa oskarżeń, wulgaryzmów, zastraszeń, życzenia śmierci i t.d. , i w każdy możliwy sposób stosuje się agresję słowną i werbalną. Agu bardzo słusznie ci napisała że jesteś zaburzony i to wynika z twojego wychowania. Piszesz Księgi Wieczyste bez sensu, nic nie uargumentowałeś swoimi bajkami jak tylko to że pokazałeś że nie umiesz ani przyjmować faktów oraz nie liczysz się z innymi ludźmi. Najpierw atakowałeś Agu, później mnie, później ją później mnie a gdzieś pomiędzy innych forumowiczów. Ty myslisz że to tylko Agu i Ja zgłaszałyśmy do moderacji twoje opinie. Jesteś taki jako to co napisałeś. A co do twoich gróźb i wulgaryzmów to mogę to zgłosić zarówno z kodeksu karnego jak i cywilnego. Także się uspokój i faktycznie weź cos na uspokojenie, idź na psychoterapię, masz problem z agresją, nie masz kobiety.  I znalazłeś sobie miejsce dla swoich pokazania swoich talentów i wychowania właśnie na Forum Psychologii. Jesteś bardzo oporny i prostacki wobec kobiet. Podejrzewam że dlatego sobie wmawiasz ze nie chcesz zwiazku bo żadna normalna kobieta nie chciałaby być z taką osobą jak ty. tym bardziej po takich atakach agresji jakie tutaj pokazujesz. Mowisz o trollowaniu, więc może zaprzestaniesz trollowania. Tutaj osoby z kontem jak ty trollują i dlatego zrobiło sie z tego forum takie dzikie bagno. Muszę ci powiedzieć że pożyję jeszcze - na złosć takim osobom jak ty. Poza tym jestem osobą bardzo ugodową i spokojną, co zresztą inne osoby na forum wiedzą.  Natomiast ty przekraczasz granice głupoty galaktycznej.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Loraine napisał:

Ja na pewno mogę, więc napisz jeszcze coś ciekawego albo skończ waść i wstydu oszczędź bo to co wyprawiasz na Forum Psychologii to rynsztok, dno i kilometry mułu

Tak naprawdę gówno możesz bo jesteś anonimowym trollem. Twój nick na forum nie jest w najmniejszym stopniu skojarzony z twoimi danymi personalnymi. Jebany śmieciu, dnem i rynsztokiem jest twoje gówniarskie zachowanie i brak odpowiedzialności za słowa. Wydawało ci się, że tylko ty możesz obrażać, a ja będę ulegał twoim prymitywnym manipulacjom?

4 godziny temu, Gość Loraine napisał:

Wychowany jesteś przez rodziców właśnie tak i reagujesz na opinie  tak jak napisałeś/piszesz.

Od moich rodziców się odpieprz bo cię namierzę i połamię. Ty zacząłeś więc mam prawo odpowiedzieć jak chcę.

Wszystko to dlatego, że nie pozwoliłem ci na promowanie książki gloryfikującej psychopatów. Nie potrafiłeś jej obronić żadnym argumentem, nie odniosłeś się do krytyki, tylko obraziłeś mnie i próbowałeś zdeprecjonować naukowca, który jest autorem tej krytyki.

Kłamiesz, że zaatakowałem Agu i obrażam kobiety, ale głupi kurwiszonie nie jesteś nawet w stanie wskazać tego ataku. Broniłem Piotra i kobiet obrażanych przez mizoginów. Nie zrobisz tego bo go nie było, a twoim celem jest tylko oskarżanie mnie z anonimowego konta gościa o coś czego nie zrobiłem. Umrzyj na raka jak najszybciej. Karma ukarze cię za twoje zachowanie i brak umiejętności konfrontacji z prawdą. Skul ogon i bo budy, a obrażanie moich rodziców wystawia świadectwo tylko tobie. Nie umiesz dyskutować, kłamiesz, a potem masz pretensje do mnie i ośmieszasz się straszeniem prokuraturą. Jesteś żałosną spierdoliną, na którą wszyscy plują. Nie masz nic na swoją obronę. Zdychaj.

Edytowane przez Mario B.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...