Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od masturbacji


Gość Gosc20

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myslę, że powinienes porozmawiać ze swoją dziewczyna, bo ona pewnie czuje, że coś jest nie tak i chciałaby wiedzieć co. Jak będziesz robił tajemnice to może się coś między Wami popsuć. Jesli Cię kocha powinna zrozumiec, że nie chcesz jej krzywdzić, po prostu to choroba i chcesz ją leczyc. Jej wsparcie na pewno okaże się pomocne a jeśli razem przyjdziecie przez tą trudną sytuację to Was do siebie zbliży.

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

kotek, to taki glupi nawyk i poprostu czujesz ze musisz a potem jest coraz gorzej dzieki dziewczyny za pomoc ale postaram sie zachowac to dla siebie dzieki za podniesienie na duchu ze nie tylko ja mam ten problem zastanawiam sie tylko czy jedna wizyta wystarczy?

Odnośnik do komentarza

mysle ze jedna wizyta nie wystarczy tu bedzie potrzebna cala terapia czyli kilka wizyt mysle ze kilka tygodni zalezy jak czesto bedziesz mial wizyty. jak idziesz prywatnie to pewnie 2 razy w tygodniu mozesz miec wiec 2-3 tygodnie i po sprawie a panstwowo to domyslasz sie jakie sa terminy ;/

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

przez internet? terapie psychologiczna? na pewno nie... taka terapia polega na rozmowe ma swoje metody, pewne kroki. Ja widze ze Ty sie krepujesz nie wiem czego, tak jak to Ty bys byl jedyny z tym problemem. zapytaj ratownikow do jakich problemow oni pryzjezdzaja, np. komus zaklinowala sie butelka po piwie w odbycie bo na nią "upadł" - to jest powod do wstydu ale nigdy zadne uzależnienie, wiadomo ze sama nazwa wskazuje na to ze to nie jakas zabawa, naprawde nie masz sie co martwic i stresowac nie Ty pierwszy nie Ty ostatni, wazne ze chcesz rozwiazac problem - to najwazniejsze!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny jescze sie nie zapisalem, i chyba narazie tego nie zrobie wogule mam z tym may problem bo nie mieszkam w polsce niestety:) but jak narazie tego nie robie i jest ok nie czuje glodu zadnego i wydaje mi sie ze jest lepiej. A co lekarz przepisuje moze wiece wogule moze wy jestescie sexuoloszkami co?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...