Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 25lat. Od 20 maja zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne Axia Conti, prawidłowo w pierwszy dzień okresu. Ostatnio - czyli 29 czerwca odbyłam 3 stosunki z chłopakiem w bardzo krótkim czasie, zakończone wytryskiem w pochwie. Przy czym przy drugim i trzecim miałam wrażenie, że w pochwie jest jakby za sucho, mimo tego, że według chłopaka w samym środku już tak nie było, co sprawdzaliśmy. Od tej pory czuje dziwne "uczucie" w pochwie, jakby pewien rodzaj bólu, jakby była za sucha, parcie na pęcherz, często chodzę oddawać mocz w małych ilościach, a czasami zdarza mi się popuścić 1-2 kropelki moczu, bardzo rzadko odczuwam delikatne pieczenie w środku pochwy, po samych stosunkach zauważyłam też, że na papierze były małe ilości krwi o bladym kolorze. Jestem też po wycięciu gruczołu Bartholina, które było już 8 miesięcy temu i wszystko się zaleczyło i przebiegało prawidłowo. Czy mogą to być efekty tabletek antykoncepcyjnych? Czy takie objawy mogą wystąpić nawet po stosunku, ponieważ mogły wystąpić jakieś obtarcia? Czy może to być zapalenie pęcherza, ponieważ mogę mieć np. tendencję do tego skoro wcześniej miałam problemy z gruczołem? Czy mogę w takim razie wziąć jakieś tabletki bez recepty, a jeśli tak to jakie, aby nie miały wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych Axia Conti? Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Polecam kontrolowanie swojego cyklu za pomocą nowoczesnego monitora płodności Afrodyta Smart. Na podstawie badania ze śliny otrzymujemy wynik -> fazę cyklu, w której w dany dzień jesteśmy. Poza tym przed owulacją dostajemy informację, kiedy nastąpi. Można ustawić przypomnienie o wykonaniu badania w telefonie. Monitor płodności współdziała z darmową aplikacją na telefon na Androida, czy IOS. Może stanowić zarówno formę antykoncepcji, jak i pomoc podczas starań o dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...