Skocz do zawartości
Forum

Niestety 99% kobiet to taticórcie


Gość prawictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasiula

No i co z tego. Przeciez tata, to pierwszy facet malej dziewczynki. W zaleznosci jaki jest, czy ja bezwzglednie akceptuje, czy czuje sie przez niego jakby adorowana, taka bedzie miala odwage w stosunku do chlopakow, facetow. Dobry kontakt z ojcem to i bardzo gleboka wiara, ze i z innymi sobie poradze- to taka wyprawka od tatusia w meski swiat.

Odnośnik do komentarza

To se bądź prawiczkiem do końca życia. Żyj se w swoim świecie w którym masz żal do kobiet jakie to one nieżyciowe. My nie mamy zamiaru żyć Twoimi żalami- wywodami jakie to jesteśmy be. Jak jesteśmy be to weź se daj spokój. Jesteśmy tatycórcie, żyjemy jak żyjemy to daj se spokój. Szkoda życia na tatycórcie i na te wątpliwe. Zwal se konia to se przynajmniej ulżysz.

Odnośnik do komentarza

Ja już się wypowiadałam w tym temacie - tylko głębokie rozmowy z drugim mężczyzną akceptującym kobiety coś tu zdziałają. 

Znaleźć grupę kumpli i podpatrywać jak oni to robią, że chcą być z tymi kobietami (koszykówka, wędkarstwo, cokolwiek. potem wspólne piwo i męskie rozmowy. Podpatrywać i odrabiać z tego lekcje). Albo z seksuologiem, zapytać czemu on chce być z kobietą i odrabiać zalecane zadania ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...