Skocz do zawartości
Forum

On mnie szantazuje


Gość Marta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Oststnio pisakam z chłopakiem z innego kraju.  Normalnie pisalismy juz od jakis 2 miesiecy i on mmie zaczal szantazowac emocjonalnie. Pisze ze mmie kocha ze nie moze beze mnie zyc (my sie w ogolnie nie znamy ani razu sie nie widzielismy) a on juz deklaruje ze mmie kocha i czy ja jego tez. Szantazuje mnie ze jak go nie bede kochac i nie wyske mu fotki w boeliznie na dowod ze ho przynajmniej lubie to popelni samobójstwo! Ja mu oczywiscie nic nie wysylam i mu to powiedzialam na co on ze za chwile juz bedzie martwy bo on tego nie wyrrzyma takiego odrzucenia. (Nie ukladalo mu sie nigdy w związkach i jego ojciectez popełnił samobojstwo - przynajmniej tak jest z tego co mowi)... co mam robic? Boje sie bardzo ze potwm bede winna jeho smierci :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Marta, weź dziewczyno zakończ tą znajomość, zablokuj kontakt z tym gościem bo w moich oczach on chce ciebie uzależnić od siebie dlatego stosuje szantaż emocjonalny i gra na twoich uczuciach (żeby ci było go szkoda). Niech robi co chce jak jest głupi. Ale ty nic mu nie wysyłaj i zakończ to bo to jest albo bardzo dobry kłamca który chce wyciagnąc od ciebie  zdjecia w bieliźnie, albo jest tak zaburzony.  Dla swojego własnego zdrowia zakończ z nim znajomość. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

On nie rozumie slowa NIE. Jak ja mu pisze ze nie porozmawiam z nim bo jestem ZAJĘTA to on znów swoje ze nie chce z nim kontaktu i go nie lubie juz ? ze lamie mu serce.   ? dlaczego on mnie wpedza w poczucie winy?! 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Bo jak się kogoś wpędzi w poczucie winy to łatwiej taką osobą sterować. Bo jest osobą toksyczną która nie rozumie że można z drugą osobą rozmawiać normalnie, a nie szantażować jej (tak jak on ciebie). Skończ z nim tą znajomość bo on tak będzie cię szantażował i wpędzał w jeszcze większe poczucie winy. Napisałyśmy tobie jaki ten facet jest, i o tym że pewnie ma problemy ze sobą. Weź to po uwagę. Daj sobie z nim spokój. Dla swojego własnego zdrowia. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marta napisał:

On nie rozumie slowa NIE.  dlaczego on mnie wpedza w poczucie winy?! 

Prawie zawsze tak jest. Bo musi tak zrobić żeby potem grać ci na uczuciach,emocjach,myslach.. Ma cie w garsci. Badz madrzejsza i zakoncz znajomosc jednostronnie. Przestan sama sie torturowac kims kogo znasz jedynie wirtualnie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zablokuj go, usuń cokolwiek, aby już nie mieć z nim kontaktu. Gdy będzie Cię nadal męczył powiedz, że zgłosisz nękanie na policje. Niech nazywa Cie jak chce, po prostu wylewa na Ciebie swoje frustracje. To jego problem, pamiętaj.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo

możliwe że doznał odrzuceń ze 100 razy, a do tego ty mu działasz na nerwy(takie są kobiety), że przykładowo fotki mu nie chcesz wysłać w bieliznie. Rzeczywiście można odrazu sie zabić i wielu mężczyzn tak robi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...