Skocz do zawartości
Forum

Chce przejść nago przez miasto, jako odegranie sie za prawictwo


Gość prawictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anka123

Jestes zalosny. Winienie kobiet za to ze jestes prawiczkiem? Hahaha smiech na sali. Nie dziwie sie ze zadna kobieta nie jest zainteresowana takim zalosnym typem, ktory uwaza ze seks mu sie nalezy i kazda kobieta powinna przed nim rozkladac nogi tak po prostu. Z takim podejsciem pewnie nikt nie chce miec z toba doczynienia. Zacznij od swojej glowy bo to z toba jest  cos nie tak.

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
8 godzin temu, Gość Anka123 napisał:

'Jestes zalosny. Winienie kobiet za...' itd

Dlaczego mam nie winić kobiet, za to że jestem prawiczkiem, skoro ja się chciałem spotkać na seks, a kobiety i dziewczyny nie, to kogo wina?

Dlaczego napisałaś, że ja uważam że każda kobieta powinna rozkładać nogi przede mną tak po prostu? skoro chciałbym aby była to tylko 1/10-ta kobiet?

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
Godzinę temu, Gość prawictwo napisał:

Dlaczego mam nie winić kobiet, za to że jestem prawiczkiem, skoro ja się chciałem spotkać na seks, a kobiety i dziewczyny nie, to kogo wina?

Dlaczego napisałaś, że ja uważam że każda kobieta powinna rozkładać nogi przede mną tak po prostu? skoro chciałbym aby była to tylko 1/10-ta kobiet?

Bo to jest tylko w małej części wina kobiet. W większej części to wina białorycerzy, spermiarzy, pompujących im ego i tego, że jacys spermiarze pozwolili, żeby feminizm się przebił. Podziękuj facetom, którzy pompują ego kobietom, ciągle do nich zarywają, podziękuj fotoszopowi, retuszowi, portalom społecznościowym, make upowi, operacjom plastycznym. To te czynniki są odpowiedzialne za wywalanie ego wszystkich współczesnych kobiet w kosmos i gdybym ja był tak traktowany to pewnie też by mi wpłynęło na ego. U kobiet jest tylko tyle winy, że kłamią mężczyzn co do swoich preferencji i przez to spychają ich na ścieżkę nieskutecznych działań, oraz to, że wybierają prymitywów i degeneratów, ale to jest temat na dyskusję o moralności. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość prawictwo napisał:

Dlaczego mam nie winić kobiet, za to że jestem prawiczkiem, skoro ja się chciałem spotkać na seks, a kobiety i dziewczyny nie, to kogo wina?

Bardzo powierzchownie, bardzo płytko to pojmujesz.. 

Kobiety z reguły widzą to szerzej. Stąd taka twoja a nie inna sytuacja. To że masz problem to twoja sprawa.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
1 godzinę temu, Gość balotelli napisał:

Hahaha a już przez chwilę myślałem, że jesteś inteligentny. Jednak jesteś głupi jak bracia samcy ? (www.braciasamcy.pl)

 

Nie. To jest wina tego, że w dzisiejszych czasach wielu mężczyzn to kompletni nieudacznicy, stulejarze i spermiarze, którzy obwiniają kobiety o swoją nieudolność i nie mają w sobie za grosz męskości, więc nie potrafią przyznać przed sobą, że tak jest. To tak jak brzydka gruba wieśniara ma pretensje do mężczyzn, że jej nie podrywają ?

 

Ah...no, tak podejrzewałem. Już od pierwszego posta twoja osoba kojarzyła mi się z bezrefleksyjnym zepsuciem i złem. Twoja nieuczciwa natura, w której nad umysłem zwycięża zawsze CH*J NABUZOWANY SPERMĄ I HORMONAMI ORAZ CHAMSTWO zawsze bierze górę! 

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
2 godziny temu, Gość balotelli napisał:

...To jest wina tego, że w dzisiejszych czasach wielu mężczyzn to kompletni nieudacznicy, stulejarze i spermiarze, którzy obwiniają kobiety o swoją nieudolność i nie mają w sobie za grosz męskości, więc nie potrafią przyznać przed sobą, że tak jest. To tak jak brzydka gruba wieśniara ma pretensje do mężczyzn, że jej nie podrywają 

osobiście bym nie odrzucił brzydkiej kobiety która by chciała seksu, bo wiem co to znaczy być odrzucanym, natomiast ja doznałem miliona ton dokuczliwości jak np twoja treść. Bo np. jakby to było, sory nie chce z tobą seksu - od miliona kobiet to ok, ale jeszcze wyśmiewania i wyrafinowane gnębienia to za dużo:/

Odnośnik do komentarza
Gość Anka123

Tak samo to wina kobiet ze nie chca, jak twoja wina jak nie zrobisz loda jakiemus napalomemu gejowi. Zacznij robic dobrze gejom, to moze los sie do ciebie usmiechnie i jakas kobieta zechce zrobic dobrze tobie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...