Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość k...1

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w 4 miesiącu brania tabletek jednoskładnikowych Vines, zawsze około 1tyg przed krwawieniem zawsze boli mnie bardzo podbrzusze. Okres skończył mi się 2 maja w sobotę, a od poniedziałku zaczęłam odczuwać dziwne napięcie/ból w okolicy macicy. Do tego mam zaparcia i gazy. 2 dni przed krwawieniem i raz w trakcie krawienia uprawiałam seks z moim partnerem, w obu przypadkach nie dochodził we mnie. Od 1 dnia okresu regularnie biorę tabletki o tej samej porze Jestem w 4 miesiącu brania tabletek jednoskładnikowych Vines, zawsze około 1tyg przed krwawieniem zawsze boli mnie bardzo podbrzusze. Okres skończył mi się 2 maja w sobotę, a od poniedziałku zaczęłam odczuwać dziwne napięcie/ból w okolicy macicy. Do tego mam zaparcia i gazy. 2 dni przed krwawieniem i raz w trakcie krawienia uprawiałam seks z moim partnerem, w obu przypadkach nie dochodził we mnie. Od 1 dnia okresu regularnie biorę tabletki o tej samej porze dnia. Męczy mnie pytanie: czy takie bóle tuż po okresie są normalne przy tabletkach? Czy może zaszłam w ciążę? Proszę o pomoc.dnia. Męczy mnie pytanie: czy takie bóle tuż po okJestem w 4 miesiącu brania tabletek jednoskładnikowych Vines, zawsze około 1tyg przed krwawieniem zawsze boli mnie bardzo podbrzusze. Okres skończył mi się 2 maja w sobotę, a od poniedziałku zaczęłam odczuwać dziwne napięcie/ból w okolicy macicy. Do tego mam zaparcia i gazy. 2 dni przed krwawieniem i raz w trakcie krawienia uprawiałam seks z moim partnerem, w obu przypadkach nie dochodził we mnie. Od 1 dnia okresu regularnie biorę tabletki o tej samej porze Jestem w 4 miesiącu brania tabletek jednoskładnikowych Vines, zawsze około 1tyg przed krwawieniem zawsze boli mnie bardzo podbrzusze. Okres skończył mi się 2 maja w sobotę, a od poniedziałku zaczęłam odczuwać dziwne napięcie/ból w okolicy macicy. Do tego mam zaparcia i gazy. 2 dni przed krwawieniem i raz w trakcie krawienia uprawiałam seks z moim partnerem, w obu przypadkach nie dochodził we mnie. Od 1 dnia okresu regularnie biorę tabletki o tej samej porze dnia. Męczy mnie pytanie: czy takie bóle tuż po okresie są normalne przy tabletkach? Czy może zaszłam w ciążę? Proszę o pomoc.dnia. Męczy mnie pytanie: czy takie bóle tuż po okresie są normalne przy tabletkach? Czy może zaszłam w ciążę? Proszę o pomoc.resie są normalne przy tabletkach? Czy może zaszłam w ciążę? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...