Skocz do zawartości
Forum

Nieśmiali introwertycy są dla kobiet tym czym Żydzi byli dla Hitlera


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość To nie

To nie bądźcie nieśmiałymi prawiczkami, proste. To wymaga treningu umiejętności społecznych, ale jest do zrobienia. (w przeciwieństwie do sytuacji np. brzydkich kobiet, które niewiele z tym mogą zrobić).

W Polsce kobiet jest więcej, mężczyzn mniej. Już to powinno ułatwiać sprawę. 

Wiem, że łatwo mówić. Ale zawsze można się "ćwiczyć" w cechach, umiejętnościach, które podobają się kobietom. Kobietom podobają się męskie cechy, fascynują je - tak samo, jak mężczyznom damskie. 

Kolejna sprawa, że często spotyka się taką parę - nieśmiały facet + przebojowa, bardziej głośna kobieta.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Oj Bogu, ale żeś dał porównanie z tymi Żydami i Hitlerem. Podobno nie ma brzydkich kobiet tylko są zaniedbane. Ale uznajmy że są brzydkie. To jak chcesz porównać szanse brzydkich kobiet i niskich facetów? Przeciez to dwie różne rzeczy. Niski to taki 155 cm.  Poza tym jak np. partnerka ma 155 cm wzrostu to facet 170 to przy niej Herkules. No i co rozumiesz pod pojęciem biedni? Dla jednego biedota to minimum 5tys zł, a dla innych 800zł miesięcznie. Jest różnica. Zawsze można poznac fajną dziewczynę 155cm wzrostu i przestać być prawiczkiem. Kto to według ciebie ten Bad Boy? Dresiarze? Już o nich wspominałeś.

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
10 minut temu, Javiolla napisał:

Nie lubię takich porównań, mam awersję. Kiedyś jeden z szefów mówił nagminnie, że mamy do powiedzenia mniej niż Żydzi w czasie okupacji  ?  Tyle w temacie.

Z jednej strony ktos powie że to porównanie, a ja uważam że nie tylko. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość BógJestZły
W dniu 4.05.2020 o 12:19, TakaJakaś7 napisał:

Otóż to, i tego się trzymaj. 

Taaa, leniwy. Co niby mam zrobić? Udawać kogoś kim nie jestem? Bo nie da się zmienić w to co kobietom się podoba. Takim się trzeba urodzić. 

Odnośnik do komentarza
Gość prawiczek40
W dniu 3.05.2020 o 17:13, Gość To nie napisał:

To nie bądźcie nieśmiałymi prawiczkami, proste

a to nieśmiałość jest problemem? myślałem że nie chęć do uczestniczenia w kastingu babskim na 'przebojowego faceta'. Po co miałbym tkwić w nieśmiałości, gdyby kilka dziewczyn pukało do mnie? Więc nie ma czegoś takiego jak problem nieśmiałości.

W dniu 3.05.2020 o 17:13, Gość To nie napisał:

W Polsce kobiet jest więcej, mężczyzn mniej. Już to powinno ułatwiać sprawę.

Mam odczucia że mężczyzn jest ze 2 razy więcej.

W dniu 3.05.2020 o 17:13, Gość To nie napisał:

Kobietom podobają się męskie cechy, fascynują je - tak samo, jak mężczyznom damskie.

nie powiedziałbym że damskie cechy mogą sie podobać

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Taaa, leniwy.

To była forma żartu

 

14 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Co niby mam zrobić? Udawać kogoś kim nie jestem?

Zaakceptować siebie, być sobą. Trudna lekcja lecz do wykonania.

 

14 godzin temu, Gość BógJestZły napisał:

Bo nie da się zmienić w to co kobietom się podoba.

Teoretycznie zmienić się da, ale tylko pod warunkiem że naprawdę tego się chce, inaczej bez sensu.

Podsumowując: nieśmiali introwertycy, prawiczki mogą być w związku, szczęśliwym związku. Wystarczy mieć oczekiwania wobec siebie a nie innych. Lecz to wymaga dużego samozaparcia, silnej woli i wytrwałości.

Przy okazji ponawiam pytanie: jakie kobiety wiążą się z takimi mężczyznami? Nie wmawiaj mi tylko że każdy nieśmiały introwertyk pozostaje prawiczkiem do końca życia. Gdzieś w międzyczasie pojawi się jakaś z którą straci cnotę. I niekoniecznie z panienką lekkich obyczajów, są też tacy którzy wchodzą w relację z ,,normalną" dziewczyną i o tych właśnie się pytam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...