Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Felicja

Kawa pomaga schudnąć?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiknia

Czy kawa pomaga schudnąć tego nie wiem, słyszałąm, że pomaga nieodczuwać głodu, ale tylko niesłodzona, ale za to jedyne co wiem na pewno, to że w Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane biura już są gustownei i wygodnei urządzone ,tak by po przyjściu do pracy można się było odprężyć i działać z podwójną energią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ola

kawa raczej nie bo piję litrami .... Temat odchudzania znam z autopsji. Należy unikać jedzenia przetworzonego oraz napojów słodzonych i cukru w każdej postaci. Jednak wprowadzając tylko sama dietę i ćwiczenia to czasem jest za mało u mnie tak było metabolizm stanoł dlatego za rada koleżanki zaczełam stosować kanabialice -  twierdzi ona że kanabialica  nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale też hamujące aktywność enzymów, które prowadzą do odkładania tłuszczów w organizmie.  Stosuję od około 3 miesięcy, schudłem ok. 12 kg i "trzymam" wagę bez problemów. Przy okazji poprawił mi się wzrok i nie muszę nosić okularów. A cukier też jak najbardziej w normie. Mam 37 lat. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą schudnąć!  nie kupujcie ze stron w których wpisuje się dane i czeka się jak ktoś oddzwoni ta koleżanka co mi poleciła ten produkt to regularnie co drugi dzień ma od nich telefon wiec dlatego najlepiej kupić samodzielnie i to jeszcze w promocyjnej cenie https://konopiafarmacja.pl/olejki-cbd-cbg/275-kanabialica-krople-na-odchudzanie.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...