Skocz do zawartości
Forum

Podoba wam sie uroda typu baby face?


Gość llao0

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ja jestem posiadaczką takiej twarzy- mam twarz jak nastolatka, a mam 35 lat. Na domiar złego mam całkiem gładką cerę, bez zmarszczek mimicznych nawet. Myślę, zę przez to nie mam powodzenia u mężczyzn w wieku zbliżonym do mojego, traktują mnie właśnie jak osobe aseksualną, natomiast podrywają mie 20- 25 latkowie, po czym, gdy mówię, ile lat mam, są zaskoczeni. Dodam, ze nie byłabym się w stanie związać z mężczyzną o tyle młodszym, więc zupełnie mnie nie cieszą takie podrywy. Chciałabym mieć twarz kobiety dojrzałej- odpowiednią do wieku. Jedynie wzrost mnie trochę ratuje, bo mam 17, ale znosu jestem dosyć szczupłej sylwetki, cięzko przytyć, a to też lat nie dodaje. Taka uroda jest problemem- niestety, ja nie widzę pozytywów w swojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Zapisałam się na studia zaoczne i z ciekawości, gdy się jeszcze nie znaliśmy, spytałam dziewczyny w grupie, ile wg nich mam lat, no to najwyższy wiek, który usłyszałam, było 22 lata, reszta obstawiała 19 lub 20. Czyli nie jest za wesoło....

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to aseksualne, trochę chyba przesadzona ta opinia. Proszę o solidne argumenty dlaczego aseksualna?

Też wyglądam na młodszą. Jestem grubo 40+ a dają mi dobre 10 lat mniej i jakoś nie widzę problemu. Nawet mnie to cieszy. Podobno z córką wyglądam jak siostra ?  Owszem zdarzało się, że ktoś mnie nie traktował poważnie np. jakiś dziadek w kolejce nadawał o czasach komuny, bo ja taka młodziutka to co mogę wiedzieć o kolejkach i pustych półkach ?   To nie jest problem tak ogólnie, a czasem bywa nawet zabawne. Moze dlatego, że ja mam dystans i obracam w żart.

Moim zdaniem to wszystko siedzi w naszej psychice. Przecież można zrobić fryzurę i makijaż, który nas wizualnie postarzy, dobrać styl ubierania poważniejszy.

 

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Nie myślę, że jest aseksualna. Osobiście lubię delikatne rysy twarzy.

Na wybiegach króluje młodość. Młody wygląd jednym przemija szybciej, a innym później. Uważam to za zaletę. Dodać sobie lat jednak jest o wiele prościej. Odjąć..... czasami nawet duże pieniądze nie pomogą, żeby nie narazić się na śmieszność.

Chcielibyśmy, aby nas postrzegano przez pryzmat naszego wnętrza, a tutaj mamy żale o zbyt młody wygląd.

Wizyta u wizażystki plus stylistka może pomóc. Może Twoje zachowanie, styl bycia jest mało odpowiedni do wieku?

Odnośnik do komentarza

A ja mam prawie 30 lat a wyglądam na max 16 i naprawdę bardzo mnie to cieszy, przecież młody wygląd to ogromna zaleta. Podobnie jak gładka cera bez zmarszczek czy szczupła sylwetka. Nie chcę być niemiła ale serio nie macie innych problemów?? 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, czy macie dużo tkanki tłuszczowej na twarzach, czy raczej szczupłe twarze?

Zdaje się, że w młodym wieku pełne policzki wyglądają atrakcyjnie - zdrowe, rumiane, a w późniejszym wieku stają się minusem bo łatwiej migrują w dół ? Takie "suche" twarze dłużej wyglądają młodo.

Jak jest u was, posiadaczki baby face?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...