Skocz do zawartości
Forum

Czy on jest zainteresowany?


Gość luvvka3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ? w połowie lutego poznałam chłopaka z grupy na fb. Spotkaliśmy się dopiero raz ze względu na koronawirusa, on mieszka około 60 kilometrów ode mnie. Na spotkaniu widać było, że był bardzo zestresowany, odpowiadał półsłówkami, ale z czasem się otworzył. Poszliśmy razem do kawiarni, na spacer do parku. On często mi się wpatrywał w oczy i śmiał się z moich żartów. Na pożegnanie przytulilliśmy się, chociaż było widać, że on myślał o czymś więcej. Problem pojawił się z pisaniem. On zazwyczaj odpisuje od razu jeśli np go skomplementuję czy poruszymy jakiś bardzo prywatny temat. Natomiast kiedy wysyłam dużo zdjęć, bez żadnych pytań np ciasto z prośbą o ocenienie, jakiś model samochodu odpisuje po kilku godzinach albo wcale, ewentualnie tylko wyśle jakąś buźkę. Często jest tak, że 1 dnia on bardzo się przede mną otwiera i nawet rozmawiamy godzinę czasu, a kolejnego odpisze dwoma słowami. Dodam, że facet ma problem z zaufaniem ludziom i otworzeniem się, jest dosyć nieśmiały. Nie wiem czy takie zachowanie jest spowodowane nieśmiałością czy traktuje mnie jak przyjaciółkę. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość luvvka3 napisał:

Na pożegnanie przytulilliśmy się, chociaż było widać, że on myślał o czymś więcej.

? Z pewnością, jak każdy facet. dobrze, że Ci tego nie powiedział. Co do reszty - odpuść trochę, daj facetowi odetchnąć. To, że odbyliście jedno fajne spotkanie, nie oznacza, żeby go od razu osaczać i oczekiwać, że każdego dnia będzie prowadził z Tobą kilkugodzinne rozmowy. Mało tego, jeśli będzie go bezustannie atakowała różnymi fotkami i oczekiwała zachwytów, facet po prostu ucieknie. Fakt, że Ty uważasz to za fajne, nie oznacza, że tak własnie jest. 

17 minut temu, Gość luvvka3 napisał:

Dodam, że facet ma problem z zaufaniem ludziom i otworzeniem się, jest dosyć nieśmiały.

Nie wiem skąd taka ocena, jeśli spotkałaś się z nim tylko raz, ale ja nie widzę związku z niechęcią do rozprawiania na zdjęciem ciasta, które mu przesłałaś.

19 minut temu, Gość luvvka3 napisał:

Nie wiem czy takie zachowanie jest spowodowane nieśmiałością czy traktuje mnie jak przyjaciółkę. 

Nie sądzę, że to nieśmiałość. Facet pewnie myśli; o co tej lasce chodzi? ? Przyjaciółką tez raczej nie jesteś, bo to zdecydowanie za wcześnie. Ani przyjaciółka, ani dziewczyna, tylko zwykła znajoma z netu po jednym spotkaniu. Jeśli zależy Ci na kontynuowaniu znajomości nie narzucaj się.

Odnośnik do komentarza

Yonka masz rację, możliwe że za bardzo go atakuję tymi wiadomościami. Co do nieśmiałości sam kiedyś pisał, że jest nieśmiały i bardzo trudno mu ufać nowym osobom, bo nie raz został skrzywdzony. Dlatego trzyma pewnego rodzaju dystans i uważa, że niewiele osób jest w stanie go zrozumieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...