Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem co mam o tym sądzić


Gość dziwnie mi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziwnie mi

Historia powtórzyła się po raz drugi.Zastanawiam się czy u facetów to normalne i o czym świadczy, ja juz chyba nie nadążam. Pisze do mnie grupka facetów-jak sie okazuje kolegow.Każdy chce się spotkać, podrywa mnie. Jednocześnie między sobą dobrze wiedzą,  o czym rozmawiam z każdym, co lubię, jaka jestem. Co do tego mam pewność, bo w internecie mam ograniczone zaufanie i każdemu z nich powiedziałam coś czego inni nie wiedzą nawet na żywo, albo po prostu skłamałam. Zorientowałam sie dosc szybko co jest grane. I tu pytanie... czy to żart, czy o co chodzi. Rywalizacja podobno jest normalna w meskim swiecie ale zeby robic takie cos?? w jakims celu te informacje sobie przekazuja przeciez. Nie jestem panna z dyskoteki,a tak dziwnie sie poczulam. Podobnie bylo jakis czas temu.Poznalam w internecie francuza i momentalnie sporo jego meskich znajomych do mnie zaczela pisac, zapraszac do znajomyc na faceboooku.

 

Odnośnik do komentarza

Niedawno umieściłaś ten sam wątek, tyle, że teraz dodałaś Francuza. Jeśli masz naprawdę problem, kontynuuj w jednym wątku. Po co rozpoczynasz kilka na ten sam temat?

Nie sądzę, że chodzi o rywalizację, myślę, że po prostu robią sobie z Ciebie jaja.  Logujesz się na jakimś forum, czy czacie, wchodzisz w jakieś osobiste pogawędki z każdym, który Cię zaczepia, zwierzasz się, trochę kłamiesz, krótko mówiąc nie pokazujesz się z najlepszej strony. Nie dziw się więc, że traktują Cię niepoważnie. 

Odnośnik do komentarza
Gość dziwnie mi

No wlasnie to sa raczej normalne grupy na fb. Jestem otwarta ale nie mowie swoich sekretow kazdemu bez przesady.Lubie rozmawiac .Czasem klamie jesli ktos pyta a chce cos ukryc albo zeby wlasnie sprawdzic. W ten sposob szybko wyszlo co i jak.Szanuje sie jako kobieta ale czy to zle ze jestem smiala ? Szacunek musi byc do kazdego takze mnie to nie boli ,sami sobie wystawiaja swiadectwo.Nie mam duzego powodzenia ale nie sadze bym byla odstraszajaca, mam fajna figure, blond wlosy, duzy biust przeciez to sa atuty. Chyba nie maja powodow do wysmiewania sie.Moze była podobna sytuacja ale ja nie zamieszczalam tematu

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość dziwnie mi napisał:

Nie mam duzego powodzenia ale nie sadze bym byla odstraszajaca, mam fajna figure, blond wlosy, duzy biust przeciez to sa atuty.

Tylko co ma piernik do wiatraka. Jeśli szukasz tam faceta, to chyba jesteś już spalona. Myślę, że Twój wygląd, w tym wypadku nie ma większego znaczenia. Obawiam się, że piszesz tam głupoty, z czego nie zdajesz sobie sprawy i dlatego stałaś się obiektem żartów.

Odnośnik do komentarza

Jak sadzisz kobieta druga ma odebrac Twoj post?

 

No prowokujesz: mam powodzenie, pisza do mnie wszysvy, nie mam powodzenia, oni mowia o mnie bo...oooo! Zafascynowali sie moze?obgaduja? No ale poswiecaja jednak uwage..a na koniec  nie wiem o co chodzi ale mam duze cycki.

I o to chodzi tez w tym watku, nie zglaszasz niczego kontretnego, problemu,... Chodzi o uwage. Tylko ze e sama uwaga, nie podszyta zadna trescia jest mialka..A ze nie karmi, to zaraz trzeba wyprodukowac kolejny rumour by wycisnac jej kilka kropeleczek. Bez sensu

No nie o to chodzi w relacjach. Ja poswuevilam Ci i tak o 4 akapity za duzo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...