Skocz do zawartości
Forum

W jakich kobietach faceci się zakochuja?


Gość Ela

Rekomendowane odpowiedzi

Bo we mnie żaden i nie wiem co jest przyczyną. Słyszę że jestem ładna mądra, wesoła i co? Słyszałam że w takich się zakochuja a jakoś we mnie nie. Mam kobiecy styl tj sukienki itd jestem zadbana i nic. Ewentualnie niezobowiazujacy sex ale mnie to nie kręci. Zauważyłam że w wersji nieśmiałej i tajemniczej też nic. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ela napisał:

Słyszę że jestem ładna mądra, wesoła i co? Słyszałam że w takich się zakochuja

A kto Ci takich bzdur naopowiadał ? Zakochują w tych, z którymi się dobrze czują. To, że się ubierzesz w mini i czasem masz niezobowiązujący seks (to akurat nie sprzyja zakochaniu ? ) i będziesz udawać kogoś innego nie spowoduje zakochania. Do zakochania potrzeba tego czegoś, więzi, podobnych zainteresowań, charakteru takiego jaki odpowiada każdemu indywidualnie.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Javiolla napisał:

Zakochują w tych, z którymi się dobrze czują.  Do zakochania potrzeba tego czegoś, więzi, podobnych zainteresowań, charakteru takiego jaki odpowiada każdemu indywidualnie.

Muszę się znowu z Tobą zgodzić Javiola:)

Owszem, też myślę podobnie. Dlatego taki wzór bym zrobiła:

Kobieta przy której on dobrze się czuje + minimum 1 bodziec ( a najlepiej kilka)  typu wygląd zewnętrzny kobiety, wspólne pasje, zainteresowania, podobny charakter, typ osobowości = ZAKOCHANIE  ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 21:08, laurette napisał:

Niektorzy tak. Ale to tyczy sie zarowno facetów jak i kobiet.

NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

 

W tych czasach poszukiwanie zamożnej partnerki, to już domena każdego Faceta. Jeśli jesteś posiadaczką drogiego samochodu, własnego mieszkania i solidnej pensji no to nie ma co się oszukiwać- jesteś moja :)))

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Mahomet napisał:

W tych czasach poszukiwanie zamożnej partnerki, to już domena każdego Faceta. Jeśli jesteś posiadaczką drogiego samochodu, własnego mieszkania i solidnej pensji no to nie ma co się oszukiwać- jesteś moja :)))

Na szczęście tego nigdy się nie dowiesz ?

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.04.2020 o 20:43, Gość Mahomet napisał:

Przede wszystkim w bogatych :)))

A podobno to domena kobiet.

3 godziny temu, Gość Mahomet napisał:

W tych czasach poszukiwanie zamożnej partnerki, to już domena każdego Faceta. Jeśli jesteś posiadaczką drogiego samochodu, własnego mieszkania i solidnej pensji no to nie ma co się oszukiwać- jesteś moja :)))

Już to widzę ? ...albo Cie nie chcą, albo same biedne wokół Ciebie.

3 godziny temu, Gość Mahomet napisał:

Ale przecież atrakcyjni mężczyźni i bogate kobiety potrzebują siebie nawzajem.

Niekoniecznie. Atrakcyjny i zamożny, do tego nie pierwszej młodości, jeśli nie za bardzo interesuje go intelekt partnerki, poszuka młodej atrakcyjnej, uległej i miłej (choćby z pozoru ?). Młody, atrakcyjny i bogaty - na dwoje babka wróżyła, zależy od poziomu i oczekiwań. Bardzo podobnie jest w przypadku bogatych kobiet. Jeśli już nie młoda i mało atrakcyjna, weźmie jakiegoś chętnego ogiera na utrzymanie. Desperatki liczą na miłość, a potem cierpią, gdy okaże się, że był z nią tylko dla pieniędzy.  Jednak zdecydowanie więcej bogatych facetów kupuje sobie miłość młodej kobiety, niż analogicznie bogate niemłode kobiety zadają się z utrzymankami.

Młoda, atrakcyjna , bogata dziewczyna, lub mająca dobrze poukładane w głowie nigdy nie zwiąże się z byle typem lecącym na jej kasę. No chyba, że jest brzydka jak noc. Jednak uroda nie jest wyznacznikiem rozsądku.

Edytowane przez Yonka1717
Odnośnik do komentarza

na pewno nie w takich które udają kogoś innego aby się tylko w niej zakochał.Na początku może zda to egzamin ale ileż można udawać. Bądź sobą.Trudne to w dzisiejszym świecie gdzie każdy ocenia każdego, ale tylko to ma sens.

Odnośnik do komentarza

W bogatych i wiekowych. Co to jest antykwariat. Ona ma 80 i to antyk, a on ma 20 i to wariat.

Wracając do problemu Autorki. Może w odbiorze jest dominująca albo wywyższająca się. Nie dopuszcza do głosu. Może ujawnia poglądy feministyczne? Może prezentuje zbyt lalkowy styl?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...