Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego on jest taki rozkojarzony??


Gość Milna

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z chłopakiem, to świeża znajomość, dużo siedzimy na telefonie bo dzieli nas kawałek. Wiem że mnie kontroluje jest zazdrosny choć nie padły z mojej strony żadne deklaracje.

 

Niby poza mną żadnej nie ma... A jednak ciągle jest taki rozkojarzony, nie pamięta o czym mu mówiłam itp. Czym to może być spowodowane? Czy jednak jest inna czy po prostu jest tak a kochany że jest rozkojarzony czy coś innego? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Milna napisał:

Czym to może być spowodowane? Czy jednak jest inna czy po prostu jest tak a kochany że jest rozkojarzony czy coś innego? 

Zazdrością jest spowodowane. Skupia się tylko na tym co go gnębi czyli nad obsesją, że go zdradzasz czy coś w tym stylu. Myślę, że mu się podobasz, ale chyba nie jest zakochany. Podejrzewam, że te zachowania świadczą o jego niewysokiej samoocenie. Zwróciłaś na niego uwagę, a pewnie nie ma wiele kontaktów z kobietami, brak mu doświadczenia, może ma kompleksy.

Nie znasz go długo i proponuję zagadać sprytnie i będziesz wiedzieć więcej.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Milna napisał:

Wiem że mnie kontroluje jest zazdrosny

Skąd wiesz i w jaki sposób on Cię kontroluje?

 

8 godzin temu, Gość Milna napisał:

ciągle jest taki rozkojarzony, nie pamięta o czym mu mówiłam itp. Czym to może być spowodowane? Czy jednak jest inna czy po prostu jest tak a kochany że jest rozkojarzony czy coś innego? 

 Raczej nie z powodu miłości jest rozkojarzony. Owszem, mógłby być, ale nie w Twojej obecności, zakładając, że to Ty jesteś obiektem westchnień. Jeśli on nie pamięta o czym mówiłaś, to:

1. słucha jednym uchem, bo nie jest dla niego istotne, to, co mówisz

2. za dużo gadasz i on nie ogarnia

3. w ogóle jest roztargniony i ma słaba pamięć ?

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Javiolla napisał:

Zazdrością jest spowodowane. Skupia się tylko na tym co go gnębi czyli nad obsesją, że go zdradzasz czy coś w tym stylu.

Znacie się krótko bo to świeża znajomość i już by się martwił że go zdradzasz? Wątpliwe. Poza tym czy jest już jakiekolwiek większe uczucie niż ewentualne zauroczenie między wami? Być może nawet tego nie ma. Niewiadomo jak świeża jest ta znajomość. Poza tym na razie to głównie smsowa znajomość ... 

No chyba że chłopak jest z natury zazdrośnikiem to wtedy by mogło pasować nawet na tym etapie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, laurette napisał:

No chyba że chłopak jest z natury zazdrośnikiem to wtedy by mogło pasować nawet na tym etapie.

Autorka napisała, że jest zazdrosny. Na tak wczesnym etapie już zazdrosny... to mi się od razu skojarzyło z zazdrośnikiem. choć za mało sie znają i za wcześniej mieć powody o zdradę, to jednak o coś jest zazdrosny...

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Javiolla napisał:

Autorka napisała, że jest zazdrosny. Na tak wczesnym etapie już zazdrosny... to mi się od razu skojarzyło z zazdrośnikiem. choć za mało sie znają i za wcześniej mieć powody o zdradę, to jednak o coś jest zazdrosny...

Jak dla mnie to najpierw trzeba żywić do kogoś pewne uczucie ażeby wykazywać aż taka zazdrość. Ale może to ja mam " inaczej". Wcale nie muszę rozumować jak tego typu osobnik.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, laurette napisał:

Jak dla mnie to najpierw trzeba żywić do kogoś pewne uczucie ażeby wykazywać aż taka zazdrość. Ale może to ja mam " inaczej". Wcale nie muszę rozumować jak tego typu osobnik.

No właśnie my to możemy odbierać inaczej, ale jeśli ktoś jest mega zakompleksiony, ma problemy sam ze sobą to jest zazdrosny o byle co. Może wystarczy, że dziewczyna mu się bardzo podoba i wykazała zainteresowanie jego niedowartościowaną osobą i zazdrość gotowa ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Javiolla napisał:

No właśnie my to możemy odbierać inaczej, ale jeśli ktoś jest mega zakompleksiony, ma problemy sam ze sobą to jest zazdrosny o byle co. Może wystarczy, że dziewczyna mu się bardzo podoba i wykazała zainteresowanie jego niedowartościowaną osobą i zazdrość gotowa ?

Owszem, może tak też być. Samoocena jest niezwykle ważna. Nie tylko przez wzgląd na kontakty międzyludzkie ale i na nas samych. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...