Skocz do zawartości
Forum

Chlopak mnie zostawil ,bo w sexie mu nie pasowalo...


Gość elina

Rekomendowane odpowiedzi

jest mi tak smutno, jak mozna byc takim idiota. ma 30 lat ja 22, tu pokazuje ze mnie uwielbia,obiecuje ze mnie douczy bo mam mini doswiadczenie, mowi ze ok przystanie na wszystko a tu mnie lekcewazy, bez slowa mnie zostawil.Jego kolega napisal do mnie i powiedział że to przez to,że nie chciałam polykac i tylko w gumce. Przeciez to normalne, ze gumka jest zabezpieczeniem zwlaszcza ze przed nim nie mialam  sexu tylko pieszczoty z jednym, a on mial tyle kobiet ze glowa mała...nie odmówił żadnej, i na zywo i na portalach randkowych ma multum kont... jestem załamana. Czy to prawda, ze w gumce nic nie czuc?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość elina napisał:

a on mial tyle kobiet ze glowa mała...nie odmówił żadnej, i na zywo i na portalach randkowych ma multum kont... jestem załamana.

Tym bardziej nie mogę zrozumieć dlaczego jesteś załamana? Mając świadomość, że trafiłaś na babiarza, który prawdopodobnie zalicza ilościowo, dziękuj bogu, że Cię zostawił, jeśli sama nie podjęłaś tej decyzji. Przynajmniej miałaś tyle rozsądku, że nie zgodziłaś się na seks bez zabezpieczeń.  Z pewnością zaraziłby Cię jakimś świństwem.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...