Skocz do zawartości
Forum

PIS chciał zataić, że koronawirus jest już w PL, bo mają gdzieś ludzi


Gość BógJestZły

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BógJestZły

Liczą się tylko wybory i żeby znów dostać się do koryta. PIS jest do tego stopnia zdemoralizowany, że był w stanie usiłowac zataić poważnie zagrażającą życiu każdego obywatela chorobę, byle tylko nie było złego pijaru. Widzicie sami do czego posunie się ta władza i jak ma was gdzieś. Należy obalić ten rząd siłą, a ja powinienem stać na czele armii, która to zrobi. 

Odnośnik do komentarza

To idź i walcz wojowniku. Może uda Ci się wywalczyć coś pozytywnego. A później sam zostaniesz politykiem i będziesz służył w imię Polski aby Polakom dobrze się żyło, na pewno wiesz co będzie dobre a co złe. Później pójdziesz na Prezydenta, z taką postawą na pewno uda Ci się wyciągnąć Polskę z szambo. Na pewno Ci się uda, w młodym pokoleniu siła.

A swoją drogą, wiesz czym w gruncie rzeczy jest ten koronawirus? 

Odnośnik do komentarza
Gość zasadniczy

tak wiem, jest akcja którą trzeba tuszować jak najbardziej to możliwe gdyż jeśli wyborcy pro pisowcy usłyszą o nim w polce to jeszcze zaczną myśleć iż ich suweren nie ma wszystkiego pod kontrolą. 

Odnośnik do komentarza
Gość orła cień
W dniu 4.03.2020 o 12:27, TakaJakaś7 napisał:

To idź i walcz wojowniku. Może uda Ci się wywalczyć coś pozytywnego. A później sam zostaniesz politykiem i będziesz służył w imię Polski aby Polakom dobrze się żyło, na pewno wiesz co będzie dobre a co złe. Później pójdziesz na Prezydenta, z taką postawą na pewno uda Ci się wyciągnąć Polskę z szambo. Na pewno Ci się uda, w młodym pokoleniu siła.

A swoją drogą, wiesz czym w gruncie rzeczy jest ten koronawirus? 

Czy ty się zastanowiłaś nad tym, co piszesz ? Bardzo ci współczuję.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość orła cień napisał:

Czy ty się zastanowiłaś nad tym, co piszesz ? Bardzo ci współczuję.

Owszem, może nie do końca, jednak co najwyżej ośmieszam siebie przez co takie osoby jak Ty współczują mi. Natomiast nie podburzam nikogo przeciw głowie państwa, nie uważam za słuszne aby siłą obalić rząd, nie wmawiam nikomu że koronawirus to niby śmiertelna choroba. Nie robię w ten sposób nikomu krzywdy, biorę odpowiedzialność za to co piszę. A autor na siłę sieje panikę, zresztą nie pierwszy raz. Nie zawsze reaguję, tym razem postanowiłam inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...