Skocz do zawartości
Forum

Medycyna estetyczna w Krakowie


Gość Adrana

Rekomendowane odpowiedzi

Godnym polecenia miejsce na fajne zabiegi i dobrze wykonane, co ważne, z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w Rzeszowie, jest Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Slow Age. Robiłam tam w ostatnim czasie mezoterapię, a teraz zapisałam się na HIFU. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość zadowolona

Moją ulubioną kliniką jest SCM estetic. Regularnie chodzę tam na zabiegi na twarz – ostatnio bardzo często na osocze bogatopłytkowe. Jest to odżywczy zastrzyk energetyczny, takie paliwo dla komórek, którego moja skóra potrzebuje, by wyglądać świeżo i młodo. Sama klinika mieści się w centrum Krakowa, dojazd do niej jest bardzo wygodny. 

Odnośnik do komentarza

Jest bardzo dużo dobrych i sprawdzonych klinik w których można wykonać sobie zabieg z medycyny estetycznej. Wiem bo sama jakiś czas temu szukałam takiej dobrej kliniki i znalazłam klinikę  SkinClinic w Warszawie w której to można wybrać dowolny zabieg na ciało czy też twarz. U nich możesz liczyć na fachowe doradztwo i super ceny. Także ja już wybrałam

Odnośnik do komentarza

Osobiście w Krakowie zdecydowani mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę kliniki Dermedik w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie, konkurencyjne ceny i jednocześnie rozbudowany zakres świadczonych usług m.in powiększania ust, liposukcji, czy mezoterapii igłowej itd. Najlepiej będzie wybrać się osobiście i przekonać jak mogą Ci w danym problemie pomóc :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...