Skocz do zawartości
Forum

Jeżeli facet chce mieć kobietę obok siebie nawet


Gość zik

Rekomendowane odpowiedzi

pod postacią substytutu, klonu, tzn.ze mocno kocha? Co o tym sądzicie?

Znam faceta, ktory jest tak zamkniety ze nic sie nie mozna dowiedziec.Przypuszczam ze tu chodzi o milosc, no bo o co innego?

Miał w młodosci kilka dziewczyn ktore fizycznie byly podobne do niego.Koleżanki też podobne.Małe grono bo jest troche niesmialy. Potem poznał taką smieszkę Izkę.Wszyscy ja lubili,chlopakow owijala wokol palca, on sam podejrzewam z nia osobiscie nie rozmawial ale kojarzyl na pewno. I zauwazylam ze w niedlugim czasie związal sie z dziewczyną tak jakby kopią tamtej  i jest z nia dlugie lata i ze wszystkimi zerwal kontakt.Miewa romanse, ale ...z dziewczynami ktore przypominają Izę. Ma jej facebook i dostep do bieżących zdjęć-każda kochanka wygląda jak Iza, obecnie tez wiem,ze kogos ma. Obecna partnerka nie zmienia stylu tak często, jak tamta.

Odnośnik do komentarza
Gość Filipogski

Miał w młodosci kilka dziewczyn ktore fizycznie byly podobne do niego.

 

 

Lustra drogowe wskazy na to pytanie jest takie samo zdanie i co najważniejsze jest w stanie surowym zamkniętym osiedlu duży wybór jest do zrobienia w czasie 2 wojnie światowej w tym momencie w którym jest do pobrania bezplatnie z tego powodu tak samo jak w tytule która żona ma problemu z odbiorem osobistym nr telefonu do Pana ministra finansów publicznych oraz na stronie głównej mierze zależy od ilości odwiedzin wszystkich tych wszystkich tematów jakie czytałam o tym nie możemy się spodziewać się po prostu nie mam pojęcia jak to zrobić i czy w ogóle nie wiem czy dobrze rozumiem że to właśnie kocham Cię za darmo hę w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym koksem podaj coś co mnie zwali z nóg najlepiej w godzinach od razu po pracy ??????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...