Skocz do zawartości
Forum

Niski wzrost kompleks


Gość Seba19996

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Seba19996

Jestem  niski i mam przez to ogromne problemy znalezieniu dziewczyny .Mam 24 prawie lata i nigdy przez swój wzrost nie miałem żadnej dziewczyny.Mam 177cm wzrostu i nie raz slyszalem od dziewczyny pomiędzy 160-170 ,że jestem dla niej za niski.Czy ktoś miał problem znalezieniem z chłopaków dziewczyny ,bo jest jest niski?Nie chce żadnych śmiechów ,ani wyzwisk.Chce tylko normalnie o tym porozmawiać z osobami którzy rozumieją ten problem.

Odnośnik do komentarza

Wzrost nie ma tu nic do rzeczy. Ja mam koło 172cm wzrostu. Mam 30 lat. Miałem w swoim życiu 9 dziewczyn w tym 2 paroletnie związki. 2 dziewczyny z tych 9 były ode mnie wyższe o parę centymetrów.

Nie liczy się wzrost (oczywiscie dla pewnych kobiet sie bedzie liczył, ale w takie po prostu nie celuj).

Liczy się pewność siebie, szarmanckość i bycie męskim - odwaga, spontaniczność, pomysłowość, poczucie humoru

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
2 godziny temu, Gość Dawid napisał:

Wzrost nie ma tu nic do rzeczy. Ja mam koło 172cm wzrostu. Mam 30 lat. Miałem w swoim życiu 9 dziewczyn w tym 2 paroletnie związki. 2 dziewczyny z tych 9 były ode mnie wyższe o parę centymetrów.

Nie liczy się wzrost (oczywiscie dla pewnych kobiet sie bedzie liczył, ale w takie po prostu nie celuj).

Liczy się pewność siebie, szarmanckość i bycie męskim - odwaga, spontaniczność, pomysłowość, poczucie humoru

To jest za mało bycie miłym i szarmanckim.Byłem i nie jedna dawała kosza.Ja się się ma niżej niż 180cm to u kobiety ma się niskie szanse.

Dzięki ,ale mi nie doradziłeś.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
15 minut temu, Gość Joanna napisał:

180

a mężczyzna zaczyna sie od 190 wzwyż i od 19 cm w gaciach.

Spełniasz któryś z wymogów ?

Nie wiem ile mam w gaciach.

Na pewno wzrostowych wymagania nie spełniam.Na pewno u kobiety 175-185 będę za niski.

 

Odnośnik do komentarza

wstaw swoje zdjęcia to być może umówimy sie na randke (dam ci szanse)

W dzisiejszych czasach wyższa dziewczyna i niski koleś to tak jakby w średniowieczu ślub wzięła szlachcianka z chłopem (lepszy sort - rasa wyższa, wiąże sie z gorszym sortem). 

Ponieważ jesteś mały i słaby to bym cie biła i musiałbyś sie mnie słuchać (to by cie podniecało).

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
44 minuty temu, Gość Joanna napisał:

wstaw swoje zdjęcia to być może umówimy sie na randke (dam ci szanse)

W dzisiejszych czasach wyższa dziewczyna i niski koleś to tak jakby w średniowieczu ślub wzięła szlachcianka z chłopem (lepszy sort - rasa wyższa, wiąże sie z gorszym sortem). 

Ponieważ jesteś mały i słaby to bym cie biła i musiałbyś sie mnie słuchać (to by cie podniecało).

Nie umowie się z tobą .Po drugie przez internet z nikim nigdy się nie umawiałem.Ja jestem niski ,ale wcale do słabeuszy nie należę.

To jak jesteś wysoka musisz znaleźć sobie faceta od wysokiego takiego od 190 .

Ja mieszkam na Śląsku.Lubisz ludzi chyba wkurwiać przez internet

 

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
57 minut temu, Gość Joanna napisał:

wstaw swoje zdjęcia to być może umówimy sie na randke (dam ci szanse)

W dzisiejszych czasach wyższa dziewczyna i niski koleś to tak jakby w średniowieczu ślub wzięła szlachcianka z chłopem (lepszy sort - rasa wyższa, wiąże sie z gorszym sortem). 

Ponieważ jesteś mały i słaby to bym cie biła i musiałbyś sie mnie słuchać (to by cie podniecało).

Po co i moje zdjęcie.

Odnośnik do komentarza

Wrzuć zdjęcie tutaj. To ma być zdjęcie z kartką na której ma być napisane "Joanna". To po to żebyś nie podrzucał tu zdjęć z internetu (nie swoich)

Jak mi sie spodobasz to sie spotkamy i bede cie bić (bo jesteś malutki i bezbronny). Rzuce cie na łóżko, włoże twoją głowe między moje uda i bede cie podduszała (bede naga).

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
31 minut temu, Gość Joanna napisał:

Wrzuć zdjęcie tutaj. To ma być zdjęcie z kartką na której ma być napisane "Joanna". To po to żebyś nie podrzucał tu zdjęć z internetu (nie swoich)

Jak mi sie spodobasz to sie spotkamy i bede cie bić (bo jesteś malutki i bezbronny). Rzuce cie na łóżko, włoże twoją głowe między moje uda i bede cie podduszała (bede naga).

Chętnie z tobą pobawię.?

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
47 minut temu, Gość Joanna napisał:

Wrzuć zdjęcie tutaj. To ma być zdjęcie z kartką na której ma być napisane "Joanna". To po to żebyś nie podrzucał tu zdjęć z internetu (nie swoich)

Jak mi sie spodobasz to sie spotkamy i bede cie bić (bo jesteś malutki i bezbronny). Rzuce cie na łóżko, włoże twoją głowe między moje uda i bede cie podduszała (bede naga).

Chętnie z tobą pobawię.?

 

https://zapodaj.net/a6abc8563d095.jpg.html

Jestem w białej koszulce,po lewej stronie.Bylem na przysiędze u brata.

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
3 godziny temu, Gość Joanna napisał:

Mam, ale najpierw musisz wrzucić zdjęcie kutasa z linijką. Chcę go obejrzeć. Od tego zaczynam rozmowe z każdym chłopakiem.

Moją twarz oceniam na 10\10 (jest zajebista)

Nie podoba ci się moje nagie zdjęcie ?

NIE WIDZIALEM TWOJEGO ZDJĘCIA ,BO MONDERATOR USUNĄŁ JE BARDZO SZYBKO ZANIM CHCIALEM JE OBEJRZEC .Po drugie Chuja ci nie wyśle ,bo nie jestem pierdolniety na głowę.

A jak moja twarz oceniasz?

Odnośnik do komentarza
Gość Seba19996
3 godziny temu, Gość Joanna napisał:

Mam, ale najpierw musisz wrzucić zdjęcie kutasa z linijką. Chcę go obejrzeć. Od tego zaczynam rozmowe z każdym chłopakiem.

Moją twarz oceniam na 10\10 (jest zajebista)

Nie podoba ci się moje nagie zdjęcie ?

NIE WIDZIALEM TWOJEGO ZDJĘCIA ,BO MONDERATOR USUNĄŁ JE BARDZO SZYBKO ZANIM CHCIALEM JE OBEJRZEC .Po drugie Chuja ci nie wyśle ,bo nie jestem pierdolniety na głowę.

A jak moja twarz oceniasz?

 

 

Nie chcę twoich przeklętych nagich zdjęć.Nie spotkamy się po pierwsze ,po drugie nie jestem męska dziwką.Znajdz sobie faceta który spełni twoje wymagania.

Odnośnik do komentarza

Jestem gorszy od marginesu społecznego.

Urodziłem się to miałem zielone wody plodowe i niedotlenienie mózgu.

Nie ma dla mnie szans zebym dał sobie rade w życiu.Jestem zerem nawet asystencie bym to powiedział to by zrezygnował ze mnie .Zawsze będę jak gówno nic nie wart.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...