Skocz do zawartości
Forum

Jak radzić sobie z bólem jajnika?


Gość w...l

Rekomendowane odpowiedzi

Często podczas badań krocza u ginekologa dochodzi do groźnych zakażeń pochwy np. Brodawczakiem ludzkim i  później jest usuwanie macicy i jajników!  Dlatego zawsze podczas każdego badania pochwy powinna być osoba bliska i pilnować sterylności bo rękawiczki chronią tylko lekarza nie pacjenta! A pacjent ma Prawo do obecności osoby bliskiej podczas badań i zabiegów  ust 2008 R Art 21 Prawo Pacjenta,  gdy lekarz wyprasza osobę bliską jest ZBOCZENCEM lub brudasem! Często również używanie tamponów powoduje sran zapalny!  Najważniejsze jest jie wizyta u ginekologa i badanie pochwy lecz DOBRY radiolog badający po powłoce brzusznej by nie ingerować w pochwe i nie zakażać! DOBRZE JEST PRZEJŚĆ NA LECZENIE ZIOŁAMI U NP. O. BONIFRACI ITP.....

Odnośnik do komentarza

źle dobrana antykoncepcja i seks np z prezerwatywą która uczula, też mogą wpływać na bóle w okolicach podbrzusza, ja mam teraz diafragmę dopochwową, którą aplikuje się wraz z żelem zabezpieczającym i nawilżającym i odkąd ją stosuje to jeszcze podczas współżycia mnie nic nie bolało a wcześniej przy prezerwatywie tak było 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...