Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Co może być przyczyną opóźnienia miesiaczki i pojawienia się plamienia (krew w śluzie)? Ostatni stosunek (prezerwatywa nie kończył we mnie, gumka nie pękła) odbyłam z chlopakiem 19.01.2020. Okres powinnam dostać 1.02.2020,jdnak nie przyszedł na czas i spóźnia się już tydzień, za to dostałam wczoraj na wieczór plamienia, które wygląda jak początek okresu, jednak nie nasila się, jest bardzo skąpe. Mam obrzmiale piersi, jak zawsze przed i w trakcie okresu. Test zrobilam 3.02.2020 i wyszedł negatywny. Czy takie rozregulowanie cyklu może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi i stresem?

Odnośnik do komentarza

Stresem jak najbardziej. Jeśli zdecydowałabyś się na antykoncepcję naturalną, to w komputerze cyklu możesz zapisać kiedy był stres, kiedy np. piłaś alkohol i wiele innych zdarzeń, które mają wpływ na owulację. Poza tym, że codziennie rano po obudzeniu badasz temperaturę, to dodatkowo te informacje możesz zapisywać. Świetny jest Cyclotest my way. Możesz zapis zrzucać na usb i z wydrukiem iść do ginekologa. A przy tabletkach antykoncepcyjnych już taka metoda objawowo- termiczna nie ma sensu. A pamiętaj, że tabletki mają wiele skutków ubocznych. Tak, czy inaczej skonsultuj się ze swoim ginekologiem, niech Cię zbada i zobaczysz co Ci powie. Może zleci jakieś dodatkowe badania przy okazji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...