Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiktoria88

Dobry ginekolog Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoria88

Jakie macie doświadczenia z ginekologami. Mam infekcję intymną i muszę iść do ginekologa ale nie wiem który jest dobry czy możecie jakiegoś polecić ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Pani Ewa Warzecha z Enel-Med! Najlepszy ginekolog jakiego dotychczas spotkałam. Naprawdę zna się na tym co robi i ma ogromne doświadczenie. Można śmiało umówić się na konsultacje 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola

Również mogę polecić Panią Ewę z Enelmedu. Bardo dobry ginekolog z dużym doświadczeniem. Do innego nie chodzę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Ja mają infekcję pochwy trafiłam do gabinetu https://www.knapik-rybka.org.pl/. Pani Monika szybko rozpoznała problem jaki mnie dotyczył i zaproponowała leczenie. Faktycznie mogę potwierdzić, że to osoba, która ma duże doświadczenie i faktycznie może każdemu zaproponować dobre leczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marzena

Ja już nieraz trafiłam do pana Wojciecha Kolki. Bardzo dobry i przez wielu polecany ginekolog.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ada

Tak jak już napisali wyżej, Pani Ewa Warzecha - bardzo dobry ginekolog. Ma super podejście do pacjentów, zawsze szczera i uśmiechnięta. Śmiało można umówić się na wizytę bez obaw. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...