Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych


agusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19 wrzesnia miałam ostatnia miesiaczke z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych i od tego dnia nie biore juz wogóle tabletek...dzisiaj mamy 19,10,2011 i ja nadal nie mam miesiaczki....dlaczego? co jest tego powodem? dodam tez ze w poniedziałek 17.10.2011 byłam u ginekologa i w ciazy nie jestem i nie wiem dlaczeego nie mam miesiaczki....pani ginekolog kazała mi czekac na pojawienie sie miesiaczki ale ile mozna czekac...prosze o pomoc i wypowiedzi

Odnośnik do komentarza

Hej. Mam problem. W grudniu wzięłam ostatnia paczkę tabletek i dostałam normalną miesiączkę w styczniu przyszła po 28 dniach natomiast następna po 49, następna po 47, kolejna po 37. Czekam na następną miesiączkę a to już minęło 73 dni i nie wiem co mi jest. W ciąży niby nie jestem bo byłam u lekarza a nic szczególnego mi nie powiedziała. Proszę o wypowiedź jakieś kompetentnej osoby

Odnośnik do komentarza

witam mialam dosłownie taki sam problem jak Ty
odstawilam tabletki w listopadzie 2011 pozniej 3 pierwsze cykle mialam w miare regularne , nastepnie w kwietniu nie dostalam okresu , a w maju znowu sie pojawił . w czerwcu mialam bardzo duzo stresu i od tego momentu nie mialam okresu. w sierpniu zgosiłam sie do lekarza , wypisał mi Lut...
okres pojawil sie we wrzesniuj 27 . a dzisiaj jest juz 7. 10 a ja nadal nie mam w ciazy nie jestem na 100 %
zastanawiam sie czy nie wrocic do tabletek ....

Odnośnik do komentarza

~oli.łam
Hej. Mam problem. W grudniu wzięłam ostatnia paczkę tabletek i dostałam normalną miesiączkę w styczniu przyszła po 28 dniach natomiast następna po 49, następna po 47, kolejna po 37. Czekam na następną miesiączkę a to już minęło 73 dni i nie wiem co mi jest. W ciąży niby nie jestem bo byłam u lekarza a nic szczególnego mi nie powiedziała. Proszę o wypowiedź jakieś kompetentnej osoby

Tak mysle , ze mamy podobny problem i nie wiem co o tym myslec , wydaje mi sie ,ze poprostu takie sa skutki uboczne brania tabletek . Mi lekarz powiedzial , ze tak moze sie pojawic przez długi czas , ze okres nie bedzie regularny . i ze radzi mi wrocic do tabletek , ale to nie jest rozwiazanie , bo do konca zycia nie bede brala przeciez tabletek ...
napisz czy dostalas juz ten okres , ;]

Odnośnik do komentarza

No wiesz u mnie ciazy nadal brak.......byłam w zeszłym tygodniu u mojej ginekolog kazała mi brac kwas foliowy no i biore....ale w wrzesniu 23.09.2012 powinnam dostac miesiaczke nie dostałam i sie ucieszyłam ale zrobiłam 3 testy i nic-ciazy nie ma...miesiaczka pojawiła sie 8.10.2012........ jestem załamana-nie wiem co sie dzieje z moim organizmem

Odnośnik do komentarza
Gość JAMAICA ona

zabka to nie dostałąs miesiaczki z odstawienie ajeszcze? czy pytasz o nastepno po odstawieniu? bo ja mam tez problem nagle musiała odstawic diane 35 i dostałam normalnie miesiaczke z odstawienia i teraz juz jeste 32 dzien i nie dostalam miesiaczki,ale czasem mnie w ciagu dnia (od 2 dni zakuja jajniki) i czuje jak macicia pracuje a okresu nie mam ,watpie zebym była wciazy bo dostalm juz z odstawienia miesiaczke tylko czekam na ta druga a nie kocvhałam sie w tym czasie,moze sie myle?

Odnośnik do komentarza
Gość XYZ basia

Witam mam ten sam problem 3lata brałam tabletki odstawiłam je w czerwcu ubiegłego roku po odstawieniu dostalam okres potem go do pazdziernika nie miałam byłam u lekarza przepisał mi luteinę i w październiku dostałam go. 6 miesiescy nie miałam później go poszlam znów do lekarza robiłam testy ciążowe wychodziły negatywne przepisał mi znów tabletki na wywołanie. W marcu tego roku dostałam okres ale teraz znów się spóźnia, mam znów iść do lekarza? po tabletki na wywołanie czy czekać kolejne pół roku??? :(

Odnośnik do komentarza

10 dni to dosc dlugo jak na tabletki.Metoda wyliczania dni plodnych na podstawie śluzu jest mało precyzyjna.Proponuję spokojnie poczekać na miesiączkę, spokojnie czyli sie nie denerwuj.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...