Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Penis

Codzienne walenie konia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość odpowiedź

Jeżeli będziesz się odżywiał jak buhaj zarodowy i przestrzegał higieny i smarowania, to najwyżej schudniesz, albo i nie. W przeciwnym razie wyrobisz nawyk silnego tarcia, i w piździe dziewczyny się nie spuścisz. Jeżeli nie umyjesz chuja i posmarujesz lubrykantem poślizgowym, to narobisz na delikatnej śluzówce napletka i żołądzi ranek bolesnych, wprowadzisz jakieś bakterie brudu i ci chuja amputują, bo nie wytrzymasz bólu.
GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
Wiedz, że co za dużo, to i świnia nie zeżre. Wiedz też, że narząd nieużywany zanika lub rakowacieje. Ale tak dla zdrowia prostaty, to wystarczy trening wg zasady 3 x 30 x 130, gdzie 3, to tszi razy w tydniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Penis

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 19-stą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.. .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Do siurka

poświęcając czas na bicie konia, zaniedbasz szkołę i zdobycie jakiegoś zawodu, pracy, mieszkania, i kilku złotych na chleb i mydło. W związku z tym czeka cię śmierdząca noclegownia, w której ci siurek nawet nie stanie, a seks z dziewczyną dosiądziesz jak świnia tańce. Zatem wal i zdychaj pod płotem, lub w noclegowni. Wybacz, ale na taką twoją głupotę nie ma innego opisu. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Penis

a jak będę walił/masturbował się analnie, to tesz zachoróję?
Do anala chcę urzyć trzonka od wideł, cio wy na to?
Niemam dziefczyny, morze jakaś się tu znajdzie, i poda e-mail?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość UTK

Jak nie będziesz codzinnie walił konia to sperma która nie będzie miała ujścia popłynie do mózgu i go zakwasi będziesz wtedy musiał jednorazowo połknąć 2kg wapna nie gaszonego!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość do UTK

cyt.: jednorazowo połknąć 2kg wapna nie gaszonego!!
KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
niedrogi młody rolniku, chciałeś zabłysnąć wiedzą z uprawy gleby, a pisowni nie znasz. Otóż ww. zdanie powinno tak brzmieć:
...jednorazowo połknąć 2 kg wapna niegaszonego !!!!
&........................................................nie gaszonego a niegaszonego, czyli silnie żrącego!!!! Takiego wapna niegaszonego używa się do utylizacji szczątków organicznych, zabijając jednocześnie wszelkie drobnoustroje chorobotwórcze typu bakterie, wirusy, grzyby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dla UTK

Najlepiej wstrzyknij se takiego niegaszonego wapna do nosa i zatok, wtedy dostanie się ono tesz do musku i ci wyżre głupotę. Przed tym zabiegiem wsać główkę siurka do wiadra z gaszonym wapnem, to szypciej spóścisz głupotę z musku w postaci krwistej spermy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość onkaY

~Dla UTK
Najlepiej wstrzyknij se takiego niegaszonego wapna do nosa i zatok, wtedy dostanie się ono tesz do musku i ci wyżre głupotę. Przed tym zabiegiem wsać główkę siurka do wiadra z gaszonym wapnem, to szypciej spóścisz głupotę z musku w postaci krwistej spermy.

Do nosa to głupi pomysł. Lepiej sobie zrobić lewatywę z wapna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość do lekaża

~Penis
a jak będę walił/masturbował się analnie, to tesz zachoróję?
Do anala chcę urzyć trzonka od mopa, cio wy na to?
Niemam dziefczyny, morze jakaś się tu znajdzie, i poda e-mail?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Baca chce siostrę

Ja wale nawet do 10 razy na dzień . Większość jak jestem w trasie i myślę o swojej siostrze ... To jak tu się nie zlać ... Zaraz konikowi lżej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siostra bacy

Nawet bym mu dała tak jak tacie, ale siusiaka ma takiego malutkiego /tylko 14cm/. A mama mówiła, że też słabo tym swoim mikrosprzętem włada. Więc wolę z ojcem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DoSiostry

~siostra bacy
Nawet bym mu dała tak jak tacie, ale siusiaka ma takiego malutkiego /tylko 14cm/. A mama mówiła, że też słabo tym swoim mikrosprzętem włada. Więc wolę z ojcem...

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kto jest kto?
tata to menszczyza , który cię spłodził z twojom mamą, tak?
a ojciec, to tata twojego męża , tak?
N,o to dobrą jesteś dupodajkom, gratuluje pizdolino.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość siostra bacy

~DoSiostry
~siostra bacy

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
Kto jest kto?
tata to menszczyza , który cię spłodził z twojom mamą, tak?
a ojciec, to tata twojego męża , tak?
N,o to dobrą jesteś dupodajkom, gratuluje pizdolino.

Jak nie rozumiesz dziecko prostego zdania to jesteś zwykłym nic nie znaczącym dupkiem. Sio do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...