Skocz do zawartości
Forum

Chłopak na mnie oszczędza


Gość Asha039

Rekomendowane odpowiedzi

Zaprasza mnie, bo wie,ze chciałam jechać na wakacje, ale też patrzy żeby nie było za drogo.Najlepiej to chyba jakbym płaciła za siebie a on się dostosował niż płacił za dobrą jakość chociaż stać go na to.Oczywiście nastawia sie na sex i to jest chyba jego główna motywacja.Tak to odbieram, bo jak obiecuje dobry sex to nagle jest skłonny być dłuzej i dopłacić,a gdy mowie ze moze nie albo ze nie spelnie jakis zachcianek to nagle woli tanim kosztem, 3-4 dni i wystarczy.Nie stara sie specjalnie w rozmowie a wie ze lubię rozmawiać. Tylko mowi że też lubi i chciałby sie zaprzyjaznic ale naprawdę poza tym nic nie robi.Raz powiedziałam że nie dam się wykorzystać, a on był zdziwiony,że jak to, skoro obydwoje bedziemy mieli przyjemnosc.No cóż, dla mnie sex nie jest sportem.Wiem,że jestem dobra w łóżku, a cięzko znaleźć taką dziewczynę.Tym bardziej jemu, który na co dzien pracuje na kontrakcie na wschodzie i nie ma za bardzo możliwości, nie ma dostępu do kobiet prócz Europejek których jest bardzo mało i w 99% zamężne. Za Arabkę musiałby płacić i to niemało.Zwykle też za rozwódkę po porodach. Ja jestem dobra, ale mało używana, miałam 1 partnera i stosunek tylko kilkanascie razy. Wyglad tez mam bardzo dobry.
Nie chcę wyceniać swojej cipki, bo nie jestem prostytutką ale denerwuje mnie takie traktowanie.Czemu w ogóle to rozważam?Bo pociąga mnie, a u mnie rzadko się to zdarza.Może raz na kilka lat

Odnośnik do komentarza

Niby nie jestes prostytutką, ale ewidentnie ewoluujesz w kierunku dopóki jestem piękna i mloda, dobra w te klocki, to za moją seksualną otwarosc należy sie spełnianie moich oczekiwan , zważywszy, ze faceta stać.

Jakos nie piszesz, ze on jest na kontraktach na wschodzie, ze widujemy sie rzadko, ze bardzo tęsknię, ze trudno mi w takim związku na odleglosc

Skoro potrzebujesz sponsora, to spróbuj sobie na miejscu znalesc faceta na konkretne uklady- spotykamy sie tyle i tyle razy a w zamian ja oczekuję tego i tego. Co za trudnosc? Jestes jak piszesz dobra w łożku to znajdziesz napewno chętnych.

Chłopak moze i oszczędny . A moze mysli sobie co Ty tam robisz , jak jego tak długo i często i brak i czy na pewno będziesz jego partnerką na całe życie- to inwestuje tyle ,ile uwaza w Wasz wspólnie spędzony czas. Ty przeciez myslisz podobnie. Wyceniasz, czy on tam ma Twoją zmienniczkę i czy wogóle ma na taką szansę, jak jest w innej kulturze, rowniez seksualnej.

Jesli zalezy Ci na rzeczach materialnych, to jak jestescie razem to używaj swoich wdzięków, szantaży aby miec wrażenie sukcesu w materialnych osiągnięciach. Tyle, ze tak nie buduje się związku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...