Skocz do zawartości
Forum

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Buatic?


trzepotka

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, zna ktoś może firmę Buatic? Szukałam w internecie jakiegoś naturalnego kremu na zmarszczki i mimo że przebrnęłam przez kilka tuzinów nazw to ten mnie zainteresował bo dość dużo osób go wymieniało w dyskusjach. Mam kilka pytań co do niego, bo wolę się upewnić przed kupnem czy on działa i jak jest faktycznie z jego naturalnością. Prosiłabym o wszelkie informacje co do niego. Z góry dziękuję za odp. ^^

Odnośnik do komentarza

INCI: Aqua, Propanediol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Algin, Ruscus Aculeatus Root Extract, Acanthopanax Senticosus Root Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Populus Nigra Bud Extract, Paullinia Cupana Seed Extract, Lecithin, Propylene Glycol, D-panthenol, Trilaureth-4-phosphate, Sorbitol, Citric Acid, Magnesium PCA, Sodium Carbomer, Ubiquinone, Palmitoyl Tetrapeptide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Santalum Album Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Citrus Limon Peel Oil, Nelumbo Nucifera Oil

Z tego co widze to wygląda on spoko jeżeli chodzi o naturalność.

Odnośnik do komentarza
Gość katarzynkiciastka2

Ja stosuję przeważnie dobre tanie kremy nawilżające, które mają w składzie dużą ilość kwasu hialuronowego. Jeśli chodzi o sam makijaż to staram się używać tylko kosmetyków naturalnych takich z eshopannabelle. Mają bardzo fajne podkłady, które nie zapychają mojej trądzikowej skóry. Makijaż utrzymuje się cały dzień w pracy.

Odnośnik do komentarza

a to musiałabym się z tym buaticem chyba zapoznać bo mam obecnie krem i niestety jest strasznie tłusty. roluje mi się okropnie przy nakładaniu podkładu. a jak z zapachem? strasznie dużo zapachów jest dla mnie duszących plus uczula. są tu jakieś parabeny, sztuczne i chemiczne dodatki? od razu wtedy mnie wysypuje i zapycha ;/

Odnośnik do komentarza

Nie używałam tego kremu na zmarszczki więc sie nie wypowiem niestety :) Ja miałam akurat zabieg na zmarszczki a dokładniej na bruzdy nosowo wargowe z kwasem hialuronowym Restylane, bardzo zadowolona jestem z efektu, Generalnie dostałam to co chciałam czyli dobre wypełnienie

Odnośnik do komentarza

jaki zabieg !! Po co!? ?  Każda z nas jest piękna, pokochajmy i zaakceptujmy siebie!. Odpowiednia dieta... warzywa, owoce, dobre nawodnienie organizmu, sport i odpowiedni krem chyba powinny wystarczyć...   ja też tego kremu o którym pisałyście wcześniej nie używałam ? aktualnie teraz stosuję  Merz Spezial Cream Mousse Collagen bardzo dobrze nawilża, ujędrnia, wygładza i odżywia skórę, zadowolona jestem  i wydaje mi się, że moja skóra też ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...