Skocz do zawartości
Forum

jakie mleko na ulewanie


Gość lolinda

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Gość jabuszko napisał:

Bebilon nam też się sprawdza, dobry dla brzuszka, nie mamy po nim żadnych problemów, a w doz to stacjonarnie promocja na nie? 

 

Widziałam, że ta promocja w DOZ to trwa już dłuższy czas, kupuję tam od kliku miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Byczka napisał:

Widziałam, że ta promocja w DOZ to trwa już dłuższy czas, kupuję tam od kliku miesięcy. 

Dlatego, że wydaje mi się, że to tak naprawdę nie jest promocja, nie jest to chwilowa obniżka ceny. DOZ chyba po prostu ma tak dobrą cenę na Bebilon, tylko się z tego cieszyć:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.02.2021 o 22:28, Gość Kinty napisał:

Dlatego, że wydaje mi się, że to tak naprawdę nie jest promocja, nie jest to chwilowa obniżka ceny. DOZ chyba po prostu ma tak dobrą cenę na Bebilon, tylko się z tego cieszyć:)

Dokładnie, cały czas korzystam z tej ceny więc nie ma co narzekać, nigdzie u mnie w mieście nie znajdę taniej Bebilonu. 

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko strasznie ulewało, dopiero jak znajoma powiedziała, że u niej na ten problem pomogło mm humana AR to przeszliśmy właśnie na nie. Teraz zupełnie inne dziecko. Nie ulewa, dobrze się czuje i cały czas się uśmiecha i stroi miny ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...