Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość lolinda

jakie mleko na ulewanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lolinda

jakie mleko najlepsze na ulewanie? Znalazlam bebilon pro expert AR, jest niby właśnie dla dzieci z takim problemem, w DOZ w cenie 31,27 za 400 g to chyba dobra cena? Wasze dzieci piły to mleko?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Emi66

Na ulewanie faktycznie najlepsze jest mleko Bebilon AR ProExpert, ale można też zastosować preparat zagęszczający mleko matki czy inne podawane dziecku, Bebilon Nutriton. Sprawdza się i można go kupić w atrakcyjnej cenie w sieci aptek DOZ. Nie trzeba już zamawiać w necie żeby było taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Epika

Nam właśnie lekarz polecił mleko Bebilon AR ProExpert. Bardzo fajnie nasze dziecko przyjeło to mleko. Dopiero zaczeli smy stosować a ulewanie znikneło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość palena

Znam Bebilon i mój synek pił specjalistyczny mleko następne. Zazwyczaj kupowałam w aptekach ale faktycznie za trochę wyższą cenę niż ma doz. A jak wygląda kwestia wysyłki i kosztów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Farnak

Niestety nie mogłam karmić piersią co bardzo mnie męczyło a mój młody ulewał niestety bardzo często. Potem lekarz polecił mi Bebilon i powiem wam że to dobre wyjście nawet na cieżkie przypadki. Nie wiedziałam że doz ma takie ceny tego mleka. Zaraz skończy mi się zapas wiec pewnie zamówię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lewska

kupujesz stacjonarnie? z tego co wiem to duzy wybór mleka bebilon mają w swoich stacjonarnych aptekach i są dostepne od ręki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Akacja00

My również kupujemy mleko dla dziecka w aptece Doz mają bardo dobre ceny. A Bebilon Prosyneo HA dla uczuleniowców poleciła nam nasza pani doktor

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajtka

Mleko zawsze kupowałam stacjonarnie ale na doz czesto zamawiam kosmetyki wiec moze faktycznie jest to fajna opcja. Mają specjalistyczne Bebilon też?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość madmaxa

Pewnie że mają stacjonarnie. Mleko kupowałam ostatnio nawet w takiej samej cenie jak jest on line. Doz ma ogólnie niezłe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kira00

My stosujemy mleko Bebilon ProExpert. Dziecko miało straszne kolki po innym mleku, poza tym mamy sprawdzone że mleko nie podraznia i jest dobre na układ pokarmowy naszego dzidziuia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ważka00

Moge z własnego doswiadczenia polecić mleko Bebilon AR ProExpert przeciw ulewaniom. Stosowalismy i było bardzo dibre. Teraz tez stosujemy Bebilon ale inny bo syn jest troszke starszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aparak

Myślicie że jak pójdę stacjonarnie do doz apteki to kupię takie mleko Bebilon przeciw ulewaniu czy raczej trzeba zamawiać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosia31a

bez problemu kupisz u nich od ręki w przystępnych cenach mają to mleko i ja już od paru miesięcy kupuję właśnie w tej aptece

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pasikonik

ja równiez kupuję w aptekach Doz bebilon. Zresztą swietne mleko które roziwiązało problemy mojego dziecka zukładem pokarmowym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Korsyka00

My zamawiamy i przychodzi nam do domu. Zresztą zamiawiam zawsze wiekszą ilość, schodxzi jak świeże bułeczki moje dziecko Bebilon bardzo lubi, jest z nami od lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość panewka

Plus zamawiania na doz jest taki że paczki przychodzą szybko, a koszt przesyłek często jest 5 zł. Bebilon też zamawiam czasami ale częściej kupuję w doz stacjonarnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kapar

Mojej siostrze pediatra polecił Bebilon AR przeciw ulewaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość paśka
W dniu 4.01.2020 o 11:06, Gość panewka napisał:

Plus zamawiania na doz jest taki że paczki przychodzą szybko, a koszt przesyłek często jest 5 zł. Bebilon też zamawiam czasami ale częściej kupuję w doz stacjonarnie.

Zamówiłam i faktycznie szybko doszło. Spodziewałam się, że nie będzie od ręki, ale się udało zamówić od razu. Cena konkurencyjna do innych aptek, więc będę zamawiać. Bebilon się u mnie świetnie sprawdza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Geri

mam rto samo mleko Bebilon AR i est rewelacyjne swietne na układ pokarmowy, nie podraznia ulewania nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość żmijka

Też mamy Bebilon AR i świetnie się sprawdza przy ulewaniu. Poleciła nam pediatra takie specjalistyczne. Zamawiałam teraz na doz i wziełam więcej, żeby mieć na zapas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bezetka

Doz ma on line od ręki do zamówienia te Bebilon specjalistyczne? Chciałabym jakieś hipoalergiczne. Może zadzwonie na infolinie i zapytam magister.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość modliszka

Ja zamawiałam na doz i mieli, nie czekałam. Ich magister on line może Ci też pomóc dobrać odpowiednie jeśli stosujecie specjalistyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zurtka

Ja kupuje Bebilon w pobliskim DOZ regularnie, zawsze proszę , że zamówili jak wiem kiedy mniej więcej się pojawię. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martyśka

A czy przy alergiach pokarmowych Bebilon się sprawdzi? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość narenia

Wiesz co, są specjalne rodzaje mleka dla uczuleniowców. Z tego co kojarzę Bebilon Prosyneo jest właśnie taką mieszanką. Najlepiej przejdź do DOZu i zapytaj, też od niedawna kupuję u nich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...