Skocz do zawartości
Forum

Czy to juz koniec? Czy moge jeszcze zmiennic?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Nie bede zapewne otwieral nowego watku i jesli bede jeszcze chcial tutaj pisac to w komentarzach opisze sytuacje a jak nie dostane odpowiedzi to zapewne watek zrobie ale mniejsza. Wiec napisze tu troche. Dziewczyna jest 2 lata strasza odemnie oraz teraz skończyła szkołę ja jeszcze chwila i rowniez. Bardzo faj ie nam sie relacja rozwinęła ale cos przed chwila pękło. Pisalismy tam o roznych glupotach i temat zszedl ze 2 lata(13/14-15/16) to duzo miedzy nami itp. Ja pisalem ze moze teraz i pozniej tego nie widac a ona napisala bardzo dla mnie troche bolesne zdanie. " Nie wiem dobra" , " I tak nie bedziemy razem jezeli do tego dązysz

Odnośnik do komentarza

Post sie urwal wiec koncze go tu:

Troche mnie to zabolalo. Nie wiem co teraz myslec. Czy to moze byc przez to ze ktorko sie znamy i malo sie spotkamlismy narazie prawie wcale? Ale gdyby chciała to by chcial zobavzyc jak relacja sie rozwinie a tak to mowi nie albo to taka zagrywka nwm. Czuje smak porazki ale cos mi mowi serce abym kontynuowal nic nie jest przegrane ale logika podpowiada zebym nie marnowal czasu beda sie inne ale nie czuje zeby mnie mnie satysfakcjonowalo. Nie wiem co mam teraz zrobic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...