Skocz do zawartości
Forum

Łysina, zakola


PPD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kompletnie nie wiem od czego zacząć, ale spróbuje.. piszę o tym, gdyż już powoli sobie sam z tym nie radzę. Jestem młodym chłopakiem który ma problem z włosami odkąd pamiętam. Oprócz tego, że mam zakola to jeszcze na środku głowy mam centralny punkt gdzie nie ma włosów.. Rodzicie mi zawsze mówili, że jest to spowodowane genetycznie.. tylko tak naprawdę żaden z nich nie wie jak się może z tym czuć chłopak w moim wieku. Tak naprawdę to zawsze przy znajomych się śmiałem z tego i za każdym razem umiałem rozśmieszyć ich, ale przecież to nie o to chodzi.. tak naprawdę w środku cierpię i cały czas o tym myślę.

Mam do Was kilka pytań.

Czy w ogóle jest szansa bym mógł coś z tym zrobić?

Jeżeli tak, to jak najlepiej się za to zabrać?

Do jakiego lekarza najlepiej się udać by zrobił mi kompleksowe badania? Chciałbym mieć stuprocentową pewność, że to wszystko jest genetyczne.

Czy jeżeli jest to genetyczne, to już nie mam szans na zniwelowanie mojego problemu?

Z góry przepraszam jeśli post opublikowałem w złym dziale.

Odnośnik do komentarza

Witaj, mój znajomy niespełna dwa miesiące temu wykonał przeszczep włosów z Meditravel.pl na swoim vlogu na YouTubie relacjonuje sam przebieg zabiegu oraz późniejsze jego efekty i muszę przyznać, że widać już postęp, ale efekt końcowy widoczny jest między 9-12 miesiącem po przeszczepie. Może warto pomyśleć o transplantacji włosów ??
Poniżej link do vloga kolegi
ZE6qZbDRbSE[/yt]]Vlog na temat przeszczepu włosów

Odnośnik do komentarza
Gość renataak

Trzeba zrozumieć, że jak łysienie jest uwarunkowane genetycznie, czyli jest androgenowe to nie ma na nie rady, żadne kuracje nie pomogą, tylko przeszczep wchodzi w tym wypadu w grę. Jest teraz dstępnych wiele nowoczesnych metod transplantacyjnych, ktore sa skuteczne typu zabieg Artas iX. Ponoć bardzo precyzyjny zabieg, dający świetnie efekty, tutaj przeszczep-wlosow-artas.pl można sobie na jego temat poczytać.

Odnośnik do komentarza
Gość slawkooa
W dniu 26.02.2021 o 14:26, Gość renataak napisał:

Trzeba zrozumieć, że jak łysienie jest uwarunkowane genetycznie, czyli jest androgenowe to nie ma na nie rady, żadne kuracje nie pomogą, tylko przeszczep wchodzi w tym wypadu w grę. Jest teraz dstępnych wiele nowoczesnych metod transplantacyjnych, ktore sa skuteczne typu zabieg Artas iX. Ponoć bardzo precyzyjny zabieg, dający świetnie efekty, tutaj przeszczep-wlosow-artas.pl można sobie na jego temat poczytać.

Wszystko zależy od tego co to za typ łysienia. Androgenowe faktycznie jest genetyczne ale łysieć można z wielu innych powodów. Polecam przeczytać ciekawy artykuł właśnie o łysieniu na https://dopilar.pl/wlosy/ranking-tabletek-na-porost-wlosow/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...