Skocz do zawartości
Forum

medycyna estetyczna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość haniauuuu

Myślę, że w tym wypadku chodzi też o umiar i jakieś takie realne oczekiwania. Ja jak pierwszy raz korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej to miałam jakieś tam wyborażenie, ale lekarka szybko wybiła mi je z głowy. 

Odnośnik do komentarza

Ja chodzę na zabiegi do magicznej kliniki w Rzeszowie, kondycja cery się poprawiła, widzę, ze skóra jest bardziej napięta, także jakieś efekty są. W przypadku zabiegów na twarz regularność jest najważniejsza, trzeba po prostu powtarzać zabiegi, wtedy można najlepsze efekty uzyskać.

Odnośnik do komentarza

w Magicznej Klinice świetne jest własnie to, ze oni działają w wielu różnych miastach w Polsce ? ja jestem z Warszawy i ich odwiedzam, moja starsza siostra w Łomży i też nie ma z tym problemu ? jakość zabiegów i ceny są wszędzie takie same ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2021 o 12:12, Gość osska napisał:

w Magicznej Klinice świetne jest własnie to, ze oni działają w wielu różnych miastach w Polsce ? ja jestem z Warszawy i ich odwiedzam, moja starsza siostra w Łomży i też nie ma z tym problemu ? jakość zabiegów i ceny są wszędzie takie same ?

A we Wrocku też przyjmują?

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie mogę polecić Polski instytut Medycyny i kosmetologii we Wrocławiu. Są tam promocyjne ceny zabiegów ze względu na to że jest to instytucja Szkoleniowa, idziesz jako modelka i płacisz tylko za koszt preparatu. Zabieg wykonywany jest pod okiem lekarza specjalisty z zakresu medycyny Estetycznej. Rewelacyjnie dobierają program zabiegów. Miałam ogromne problemy z bliznami po trądziku i dzięki doktor Annie Kryszkowskiej i regularność wykonywaniu zabiegów mam tak idealną cerę. https://pimik.pl/o-nas/o-pimik/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o laseroterapię to niestety widziałam kilka razy kiepskie efekty źle wykonanych zabiegów. Dlatego uważam, że bardzo ważny jest wybór naprawdę dobrej kliniki. Ja korzystam z usług tego miejsca https://www.dermoklinika.pl/zabiegi/laser-frakcyjny-co2 i nigdy nie narzekałam. Pracują tam prawdziwi specjaliści i zawsze czuję się tam bezpiecznie. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Gość Kaniowska.ula

Samym ćwiczeniem i najlepszą dietą chyba nie uda mi się osiągnąć celu. Modelowanie sylwetki w klinice? Liposukcja? Ok potraktowałabym to jako inwestycję, ale pojawiają się wątpliwości np. sprzęt jakim miałabym to mieć zrobione. Argo plasma ponoć nie jest najlepszym pomysłem. Jakieś alternatywy? Samym ćwiczeniem i najlepszą dietą chyba nie uda mi się osiągnąć celu. Modelowanie sylwetki w klinice? Liposukcja? Ok potraktowałabym to jako inwestycję, ale pojawiają się wątpliwości np. sprzęt jakim miałabym to mieć zrobione. Argo plasma ponoć nie jest najlepszym pomysłem. Jakieś alternatywy?

Odnośnik do komentarza
Gość katarzynakot

Zabiegi laserowe są super, ale jeżeli chodzi o zmarszczki to one nie za bardzo pomogą, zostaje kwas hialuronowy albo botoks w zależności od tego, jaką partię twarz chcemy poprawić ? Ja polecam, korzystam regularnie i nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Gość katarzynakot napisał:

Zabiegi laserowe są super, ale jeżeli chodzi o zmarszczki to one nie za bardzo pomogą, zostaje kwas hialuronowy albo botoks w zależności od tego, jaką partię twarz chcemy poprawić ? Ja polecam, korzystam regularnie i nie mam zastrzeżeń.

No można próbować zabiegów laserowych na zmarszczki, ale to trzeba wykonać kilka serii, a tak kilka wkłuć i twarz gładka ?

Odnośnik do komentarza
Gość barbaraBaśka
W dniu 13.08.2021 o 00:23, Gość kiszi napisał:

W Katowicach to na ul. Obroki 68 przyjmują lekarze z Magicznej Kliniki.

 

Zabiegi bardzo nowoczesne i co wazniejsze skuteczne. Lekarze kompetentni, dobrze zorinetowani w temacie, takze bez obaw moza smialo korzystac z ich uslug. Bez zadnych problemow mozna się z nimi skontaktować, szybko odpisuja na wiadomosci. 

Odnośnik do komentarza

Medycyna estetyczna jest super, ja odkąd skończyłam 26 lat to korzystam regularnie, zabiegi laserowe są skuteczne,, polecam między innymi fotoodmładzanie, ale nie tylko. robiłam też powiększanie ust jakiś czas temu i nie żałuję, poszło gładko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli medycyna estetyczna daje kobietom możliwość lepszego samopoczucia,

Kiedy uśmiechamy się do siebie w lustrze i kochamy siebie...

To ja jestem za tym aby się upiększać... 

https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/botox-jak-czesto-powtarzac-zabieg/

Sama regularnie wykonuję botoks na czoło. Bez niego mialam okropne postarzajace mnie zmarszczki. 

Odnośnik do komentarza

Chcąc nie chcąc wygląd ma wpływ na naszą samoocenę, nie ma się co oszukiwać. Wiadomo, że nie tylko od wyglądu będziemy uzależniać swoje samopoczucie i pewosc siebie, choc wiele osob tak ma, tak mi się wydaje. Ważne jest to, aby mieć zdrowe podjscie do dbania o siebie i korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. 

Odnośnik do komentarza
Gość mikołowska56444
W dniu 25.08.2021 o 14:03, Gość racja napisał:

Chcąc nie chcąc wygląd ma wpływ na naszą samoocenę, nie ma się co oszukiwać. Wiadomo, że nie tylko od wyglądu będziemy uzależniać swoje samopoczucie i pewosc siebie, choc wiele osob tak ma, tak mi się wydaje. Ważne jest to, aby mieć zdrowe podjscie do dbania o siebie i korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. 

Właśnie o to chodzi, ale nie każdy potrafi powiedzieć stop co widać szczególnie wśród celebrytów. Ja korzystam z medycyny estetycznej i wydaje mi się, że najważniejsze jest to, aby trafić na lekarza, ktory też potrafi powiedzieć stop, jak sami tracimy rozum ? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.08.2021 o 01:56, Gość barbaraBaśka napisał:

 

Zabiegi bardzo nowoczesne i co wazniejsze skuteczne. Lekarze kompetentni, dobrze zorinetowani w temacie, takze bez obaw moza smialo korzystac z ich uslug. Bez zadnych problemow mozna się z nimi skontaktować, szybko odpisuja na wiadomosci. 

Magiczna Klinika ma naprawdę bardzo dobrych specjalistów, dlatego be wątpienia warto sprawdzić ich uslugi. Mają zabiegi na twarz, wypełnianie zmarszczek, powiększanie ust i nie tylko.

Odnośnik do komentarza

To chyba jedna z lepszych klinik mobilnych, jakie obecnie działaja na rynku. Mają przystępne ceny, potrafią profesjonalnie doradzić, przyjmują lekarze medycyny estetycznej, a nie kosmetyczki. Nie trzeba tez długo czekać na wizytę, termin można zarezerwować bez wiekszych problemow.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...