Skocz do zawartości
Forum

Sen o śmierci


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałam podzielić się swoim snem który miałam około 8 lat temu , śniło mi się ktoś mi mówił że umrę jakoś wcześnie, nie pamiętam wieku , ale wiem że byłam zszokowana że tak w młodym wieku i ze 2 sobote Mam teraz 27 lat i co jakiś czas mi się przypomina ten sen i się strasznie boję. Co mogło wywołać taki sen? Czy mogłam o czymś myśleć? Czy jakieś wrażenia z przeszłości miały na to jakiś wpływ?

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

Raczej teraźniejszości a tamto wydarzenie to skojarzenie siły lęku wtedy i teraz. Np. tak jak teraz się czuję pamiętam że ostatni raz to było 8 lat temu jak miałam głupi sen po ????????? Przypomnij sobie co mogło być przyczyną. Horror w TV , kłótnia rodziców , z kolegą koleżanką , zrobiłaś coś niestosownego , ktoś zachorował , zmarł ???? Itd.

Odnośnik do komentarza

Sen, który wówczas miałaś, musiał zadziałać na Ciebie bardzo mocno i prawdopodobnie mocno Cię przestraszył. Na tyle mocno, że pozostał w Twojej pamięci i dlatego co jakiś czas do niego wracasz. Staraj się nie zwracać na niego uwagi, a jeśli lęki będą się nasilały to może warto będzie porozmawiać ze specjalistą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...