Skocz do zawartości
Forum

Nie potrafię być w poważnym związku


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z moim chłopakiem od ponad roku i od dwóch miesięcy czuję blokadę. Zaczyna mnie irytować kiedy muszę się z nim spotkać, podświadomie chcę żebyśmy się pokłócili. Nie jest tak, że nic do niego nie czuję. Kocham go, ale po prostu nie mogę wydostać z siebie tego uczucia. Mam za sobą parę już związków, które kończyły się zerwaniem z mojej strony, a schemat był taki sam. Nie chcę z nim zrywać, bo mi na nim zależy, ale jednocześnie się duszę. Czuję się tak jakbym nie potrafiła kochać i być w poważnym związku.

Odnośnik do komentarza

Warto, żebyś sama przed sobą zadała sobie pytanie czy chcesz być w związku. Piszesz, że kochasz swojego chłopaka, więc może po prostu poprzednie nieudane próby znalezienia miłości utwierdziły Cię w przekonaniu, że tak to musi się zakończyć. Jeśli Ci zależy to może warto o ten związek zawalczyć. Spróbuj udać się ze swoim problemem do psychologa, opowiedz mu szczerze o poprzednich i o obecnym związku. Być może warto też, żebyś szczerze porozmawiała z chłopakiem - jeśli ufasz mu na tyle, że wiesz, iż on będzie w stanie Cię zrozumieć, to może warto wspólnie zastanowić się nad przyszłością.

Odnośnik do komentarza

Hej, mam 26 lat, nigdy nie byłam w poważnym związku, bo zawsze się bałam mialam jaka blokadę emocjonalna nie mogę się przed kimś otworzyć, jestem dość osoba otwarta i zawsze znajdę temat do rozmowy, ale po 1 czy 2 randkach kończę juz znajomość chociaz przecież tak naprawdę nie znam tej osoby...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...