Skocz do zawartości
Forum

Nagle odejscie.


Gość Anszaansza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anszaansza

Witam forum. Pisalam tutaj juz jakis czas temu. Wiosna rok temu poznalam marynarza. Rafal mial wtedy relacje z pewna kobieta ktora go jak twierdzi obrobila z pieniedzy na siebie i swoje dzieci. Ja wtedy jemu pomagalam wyjsc z tej relacji. Itrzymywal mnie w przekonaniu ze zakonczyl. Za jakis czas wrocilo do siebie. On duzo na nia narzekal mimo to trwal w tym. Spedzilam z nim Sylwestra i po tym Sylwestrze tylko spotkalismy sie raz 4 stycznia. Od tamtej pory cos sie popsulo. On nie proppnowal spotkan. Obiecywal ze sie zobaczymy. Ja przylapalam go ze nadal z tamta byla kteci ze jezdzi do niej i ze maja jakies sprawy. On mowil nawet ze musi z nia sie widywac dlatego ze on jest w umowie jako wlasciciel telefonu i internetu jej i jej dzieci- to nie sa jego dzieci. W styczniu lutym popalal marihuane pil. Ja wiedzialam o tym bo sam mi mowil otwarcie. Miedzy nami byly glownie telefony i messenger. Sytuacja sie pogorszyla jak stracil prace na morzu i nie mogl dostac innej. Obecnie szuka caly czas. Pozatym czesto kloci sie z ta byla i ze swoimi rodzicami. Na walentynki w ogole sie miw spotkal ze mna. Znanomi mi mowilo bym wreszcie zobaczyla ze mu nie zalezy i przestala usprawiedliwiac. Ja na to im mowie ze on zawsze deklarowal ze planuje ze mna mieszkac gdy sie wyremontuje i ze nawet mowil p dzieciach. Ze wie ze marze o zwiazku i ze nas widzi razem. Pozniej mniej ze mba rozmawial. Dwa dni temu powiedzial ze teskni ze chce mnie tulic calowac ze wynagrodzi mi swoja nieobecnosc. Dzis zadzwonil wieczorem i mowi ze koniec miedzy nami bo on przemyslal o uwaza ze ja jestem zbyt uczuciowa ze lgne do bycia razem a jego odrzuca na same slowo zwiazrk i ze ja za bardzo na niego stawiam. Oniemialam po tym wyznaniu. Skad taka zmiana decuzji w ciagu jrdnego dnia? Dodam ze mial awanture z byla i z matka. Moze jego matka mnie mie polubila wtedy 4 stycznia. Dzis przez tel byl tak chlodny tak inny i powtarzal ze trzy spotkania to nic i ze nie chce takiej kobiety bo zbyt duzo emocji. Ja nawet po tym wdzyztkim z fb go nie uzunelam bo oniemialam od tej obojetnosci. Powiedzialam ze skoro mowi ze nic nas nie laczy to ja ide na randke z innym. On to przyjal rak jakby bylo mu na reke. Co tu jest grane? On mowi ze brak kasy i pracy wplynal tak na niego. Ja czuje ze to jego byla. W styczniu jej pokryl rachinek za tel na 1000 zl ! Moze inna poznal. W tej sytuacji juz nic nie moge zrobic. Ale chpciaz Wam sie wygadam. Ostatnio ta trawka alko. Noe wiem juz co sie stalo ale zmiany decyzji takie i ten chlod..

Odnośnik do komentarza

A po co Ci facet.ktory nie ma pracy? Na morze potrzebują takich.ktorzy umieją bez używek że 4 miesiące spędzić i ciężko na statku pracować. Wyobrażasz sobie ojca swoich dzieci.ktory pracy nie ma.jak dorwie się do kasy to pije i cpa? Potrzebujesz do tego aby śnić o facecie jeszcze innej kobiety.wobec której ma jakieś zobowiązania.Niby nie ma z nią dzieci a jednak chce płacić rachunki i dla Ciebie czasu nie ma a dla niej pewnie tak skoro miga się od spotkań z Tobą.

Może jesteś wygłodniała uczuć.tyle że w każdej relacji wskazany jest kontakt z rozumem.Facet Cię nie chce .to sobie odpuść.A z tego co o nim piszesz to Twoje szczęście.ze on Cię zlewa.Co to byłby za partner i dla Ciebie i co to byłby za ojciec dla Waszych dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...